www.sudzibas.lv McDonald's Slikts,pretīgs,izvemošs ēdiens

Mcdonald's - Slikts,pretīgs,izvemošs ēdiens

Labdien, tikai ne McDonald’s darbiniekiem. Iegāju Makdonalda pirmo reizi pēc 1 gada un varu pateikt, ka ēdiens ir šausmīgs. Ēdu ēdienu paskatos uz burgeru un nezinu kapēc, bet gaļa vel kustās. Tāda sajūta, ka govs nebija līdz galam nogalināta. Garša tāda kā bērēs, pilnīgi asaras tecēja no stikla gabaliem burgerī. Ne krējums, ne kečups, kas tas ir? !? !? ! Burgerī kautkādi stikla gabali, cepuma gabali, burgers iebāzts kafijas automātā. Paplāte visa kafijā. Šausmīgi. Kola garšoja pēc maniem medikamentiem. Dzīvoju šajā zemē jau 89 gadus un nekad nav bijis kautkas tik šausmīgs ēdiens. Mans draugs izspļāva burgeri sievai matos. Ēdu ar draugu vakar, draugam 92 gadi un pēdējās 3 dienas neēsmu dzirdējis no viņa. Laikam patiešām bērēs kautko ēdīšu.

Good Intentions 23.12.2022

Par kartupeļiem vispār nerunāsim.

S Samanta D. 23.12.2022

Nav spiesta lieta tur ēst,ja nepatīk.

S Samanta D. 23.12.2022

Lai tev karma par uzņēmuma
nomelnošanu. Bez jebkādiem īstiem
pierādijumiem un čeka

Good Intentions 23.12.2022

Salīdzini kādi kartupeļi bija 20 gadus atpakaļ un kādi ir tagad. Kaut kāda sausa figņa savādāk un nenosaukt.

S Samanta D. 23.12.2022

Nu tas jā. Kartupeļi visur citādāki. Bet nu es vairāk vēršos pret šo fake sūdzību,jo neizskatās reāla, var tak pateikt ja negaršo tiešā tekstā.

S Samanta D. 23.12.2022

Smuka FAKE sūdzība nomelnošanai. Pirms nomelno uzņēmumu, rakstīt iemācies, klauns!

Un Latvijas Makdonaldos tādas preces nav. Tu zināji,ka par
nomelnošanu ir atbildība?