www.sudzibas.lv McDonald's Slikts serviss un krāpšana

Mcdonald's - Slikts serviss un krāpšana

Šodien no rīta ap 11 nopirku 2 kafijas + happy meal tātad ar kafijam viss okey apkalpošana galīgi 0.. Puisis kurš pienesa visu aizmirsa atnest bērnam dzērienu (nepiefikseju jo ņemu happy meal līdz ne uz vietas) puisis pilnīgi visiem klientiem čekus savāca bija apmēram 10 cilvēki kuri par to nobrinijas. Viss šis notika pie Brīvības ielas

06.02.2019

Atbilde no McDonald's Support Pārstāvja atbilde 06.02.2019

Labdien,
Paldies Jums par sniegto informāciju. Lūdzu, nosūtiet savu kontaktinformāciju mums uz e-pastu, lai varam ar Jums sazināties: [email protected]
Lūgums e-pastā atsaukties uz Jūsu iesniegto sūdzību.

McDonald's

Pacco_al 06.02.2019

Inga atver lūdzu Kriminālkodeksu un izlasi, ko sauc par Krāpšanu. Var būt nākamreiz vismaz nelietosi vārdu kuri it kā liekas vienkārši, bet kuru jēgu tomēr nesaproti vai neizproti.
Paplašini savu redzes loku.

really? 07.02.2019

Varbut vajag pie acu aarsta,ja nepamani tadu "siikumu" ka dzeriena trukumu :D

A Aleksej 31.03.2019

Здраствуйте, меня и моего сына опслужили плоха напитак спрайт принесли разбавленный с водой и гучей льда что у меня что и у сына. Хотя говорил чтоб льда неложили. Попросил заменить сказали пренесут. Ребенку пренесли и опять со льдом а мне нет скозали что через минуту но так и не пренесли. Брал нагетсы 6 штук положили почемута 3 шт, спросил почему 3 а не 6 сказали что исправят но так и не пренесли пробыл я там 25 мин но так и не пренесли мне спрайт не нагетсы. Прошу вас разобратся с сервисам таким потому что это происходит не первый раз. mcdonalds находится на Krasta iela 101. [slēpt]@inbox.lv