www.sudzibas.lv McDonald's Slikts serviss, personāla attieksme

Mcdonald's - Slikts serviss, personāla attieksme

Piebraucām pie drīve in nestrādā ekrāns okey stāvam gaidam... Neviens neuzrunā mūs braukt tālāk vai palikt... Pagaidām tad aizbraucam uz nr 2, jo aiz mums jau mašīnas pieejam pie lodziņa un tad mūs apkalpo... Braucam nr3 visu iedot, bet iedot nepareizos kartupeļus uz ko pārdevējs sāk strīdu kad mēs esot tā teikuši pie pasūtījuma lodziņa mēs sākām skaidrot kad tur mūs neviens neapkalpoja un tai meitenei no nr 2 teicām ka ne frī kartupelīšus, jo tādus nevaram ēst... Pastrīdoties visu iedot! Bet smieklīgi kad tev dēļ tava pareizā ēdiena jāstrīdas un kautkas jāpierāda! Man diezgan šķiet aizdomīgs tas Juglas Mcd, ne tikai personālā, bet gan ēdienā ziņā vai arī šādas domas rodas dēļ šādiem darbiniekiem... Viss notika 28.10.17 vakarā pēc pl 22: 00

Atbilde no McDonald's Support Pārstāvja atbilde 30.10.2017

Labdien,
Paldies Jums par sniegto informāciju. Lūdzu, nosūtiet savu kontaktinformāciju mums uz e-pastu, lai varam ar Jums sazināties: [email protected]
Lūgums e-pastā atsaukties uz Jūsu iesniegto sūdzību.

McDonald's

N

Dainis 27.10.2017

Zinu MC, viņiem ir diezgan augsti apkalpošanas standarti klientiem, spriežot pēc tā, ka dēļ šāda sīkuma vēl uzrakstījāt sūdzību, esat no tiem klientiem, kam vienmēr taisnība un kuram viss pienākas, darbinieka vietā būtu jums tos kartupeļus iestūmis kur saule nekad neiespīd! :)

P Pretenzija Pretenzija 27.10.2017

Pilnīgi piekrītu! Darbinieki arī tur nogurst. Iespējams, ka šis jēpis tralala sava starp aar kādu freileni pļūtījis, ka pats neatceras ko prasījis :D

I Iluminata 27.10.2017

Kaut kā liekas, ka info ir diezgan pārspīlēta. Kas vēl vieš šaubas, ir teksts - citēju: "Viss notika 28.10.17 vakarā pēc pl 22:00". Ja nemaldos, tad šodien ir 27.10.2017.? Cilvēks pareģoja, ka tā būs?!? :D Un kāpēc jāstrīdas, ja visu var atrisināt mierīgā ceļā un paskaidrojot, ka nav saņemta vēlamā prece? Visi par suņiem viens otram palikuši vai? Jāciena ne tikai savs darbs, centieni un amats, bet arī citu un jāpieļauj daž ne dažādākie cilvēciskie faktori. Jauku dienu visiem un esiet iecietīgāki!

Dainis 27.10.2017

Cilvēks jau plāno strīdu nākotnē un iepriekš sagatavojis par ko pasūdzēties svešiniekiem :)

smejiesvesels 28.10.2017

Analfabēts- memļaks, toč vienā vietā tos kartupeļus iebāzt...