www.sudzibas.lv McDonald's Slikts serviss

McDonald's - Slikts serviss

Pasūtīju komplektu. No sākuma atnesa nepareizo, otro reizi nesa - arī nepareizo, beigu beigas neatnesa vispār. Nācās iet un prasīt, kas par problēmu. Tādējādi nogaidīju 30 minūtes. Nesaprotu vai tiešām akropole trūkst darbinieku pulkstens 12 dienā, kad cilvēku ir ļoti maz.

11.07.2019

Atbilde no McDonald's Support Pārstāvja atbilde 11.07.2019

Labdien,
Paldies Jums par sniegto informāciju. Lūdzu, nosūtiet savu kontaktinformāciju mums uz e-pastu, lai varam ar Jums sazināties: [email protected]
Lūgums e-pastā atsaukties uz Jūsu iesniegto sūdzību.

McDonald's

So

Tu Turkey901 11.07.2019

Patiesību sakot, jā, tiešām trūkst, viņi ar lielāko prieku uzņems Jūs savā draudzīgajā kolektīvā!

Viņi gaidija piedzērušo angļu zaldatiņu, kuri atnaks pēc gay-club apmeklējuma bet pievilkas jūs: NAV GODIGI NO JUSU PUSES!

Ma Martins 13.07.2019

Skatos gaili Tevi ta tema uzbudina!Tak aizej gremde savu analo kari kaut kur!

Tu nesajauci mani ar jusu gaiļiem? Tadiem ka ZAGĻIEM - Ministru prezidentem un prihvatizatoru Nagli...

Gu Guntars K 12.07.2019

Jā, var redzēt, ka cilvēkam viss mūžs sabojāts dēļ viena burgera. Tas nekas, ka visdrīzāk kaut kādu iesācēju, kurš pat nevar atļauties ikdienā rīt burgerus un kurš tikai mācās, atlaidīs. Vienkārši nožēlojams burgerrijējs.
Ja tagad visi sāktu par katru sīkumu sūdzēties, šī vieta, manuprāt, uzkārtos.