www.sudzibas.lv McDonald's Slikts serviss

Mcdonald's - Slikts serviss

Gaidīšana ilgāk par 30 minūtēm, strādāju vakar akropolē, iegāju pasūtīju tur paēst, rezultātā pusstundu nogaidīj un tā arī nesagaidiju, mans pārtraukums beidzās, samaksāju 5,5 eiro lai nepaēstu, tā bija pēdējā reize kad es apmeklēju mcdonald's, neesmu pārāk bagāts uz laiku, iešu tur kur var caur aplikāciju pasūtīt un atnākt jau pakaļ gatavam. 21. Gadsimtā visiem tā jau vajadzētu strādāt, bet mcdonald's laikam dzīvo 20. Gadsimtā un vēl joprojām lieto faksu un peidžerus

05.05.2019

Atbilde no McDonald's Support Pārstāvja atbilde 07.05.2019

Labdien,
Paldies Jums par sniegto informāciju. Lūdzu, nosūtiet savu kontaktinformāciju mums uz e-pastu, lai varam ar Jums sazināties: [email protected]
Lūgums e-pastā atsaukties uz Jūsu iesniegto sūdzību,

McDonald's

W Watafuks 05.05.2019

Njā, lūk ja kas, tad šis ir konkrēta problēma. Piecelties pusstundas laikā un iedot fisdi lai taisa ātrāk jau ir kaut kas kosmosa tehnoloģiju cienīgs, pilnīgs 22ais gadsimts.

O Olav 05.05.2019

Paldies par šo noderīgo informāciju, jo tieši grasījos kādu dienu apmeklēt Akropoles McDonaldu. Arī centrā ilgi jāgaida mazā telpā, tāpēc tur vairs neko nepasūtu.

vaigudauzitajs 05.05.2019

Čali, kurā sienā ieskrēji? Tas ir makdonalds Akropolē, loģiski pusdienu laikā kā arī vai vispār būs aizņemts. Domā tu vienīgais gribi ēst tik populārā vietā?