www.sudzibas.lv McDonald's Slikts serviss

Mcdonald's - Slikts serviss

Labdien gribu bridinat visus cilvēkus kuri ed mcdonald's uz krasta ielas.. Tur stradā menedžere vai pardeveja tāda jana brūvele uzmanieties vina es ar brali piegajam pie kases pasutijam teisty komplektu ar bekonu. Bralis konstatēja ka tur nau bekona. Piegajam pie menedzeres vina asi atbildeja pasi vainigi pusi jau norijāt un peksni mainīt gribat.. Ka nau kauna es maksaju naudu. Bardaks ara teritorijā.. Galdi netiri.. Vnk sausam.

C critical thinker 16.07.2018

es neieteiktu ēst burgerus uz Krasta ielas, tur tomēr ir paintensīva satiksme.

donna b 16.07.2018

Pirms izteikt pretenzijas, iemacies rakstit ta, lai tevi saprot. Sausam, vai ne?

Dainis 17.07.2018

Diemžēl šādi indivīdi ir MC mērķauditorija, rakstīt īsti neprot, bet MC ēdienkarti no galvas pārzin visās iespējamās variācijās.

Bomboklak 17.07.2018

True to this!

K kaseens 28.07.2018

Tas pats variants man ar sievu šodien 28.07.2018. Tikai Vienības gatves McDonaldā. Abi pasūtījām Tasty as bekonu un abiem nebija bekona. Jau tā sen nebiju šamos apmeklējis, tagad ar līkumu.

P paladinn1 29.04.2019

Так любой может бекон вытащить, и съесть полтора бургера за ту же цену. В следующий раз сразу проверяйте, а то нашлись тут умники на халяву пожрать. А потом жалуются что на свиней похожи от бургеров, так жрать меньше надо, а бургеры тут не причём.

K kaseens 30.04.2019

Iesaki visus iegādātos Maķīša burgerus uz vietas izķidāt pa sastāvdaļām? Tikai tamdēļ, lai pārliecinātos, ka darbinieks nav bijis spējīgs kvalitatīvi izdarīt savu darbu un aizmirsis burgera sastāvdaļu? Tu to nopietni?
Es personīgi arī problēmu savā gadījumā konstatēju tikai pēc pusburgera noēšanas: to, ka bekona tiešām NAV, nevis tas ir kaut kur "paslēpies". Nebijām tik sīkumaini, lai atgrieztos un pasūdzētos, bet tas tomēr bija ~1€ kopā klāt pie cenas.
Un lūgtum nevajag apvainot MC klientus par cūkām vai ka pa daudz ēd burgerus (pats MC esmu bijis labi, ja 2x gadā). Labs serviss nedrīkst būt izņēmums.