www.sudzibas.lv McDonald's Slikts serviss

Mcdonald's - Slikts serviss

Šodien, piebraucam pie mcdonalds (krastā) pasūtījām čisburgeru, sēžam, gaidām, paiet 90 sekundes, piebraucam pie loga, mēs saņemam čisburgeru un prasām par akciju, mums atbilde, neko nezinām, pasūtījums bija jau gatavs, vienkārši pirms mums mašīna ilgi stāvēja (bet šī mašīna ņēma pasūtījumu) atnāca galvenais, Aleksandrs Vizgalovs, viņš pateica ka mēs varam sūdzaties, rakstīt visur, bet bezmaksu kuponu mēs nesaņemsim.
Beigu beigās viņš lēma mums dot kuponu. Mēs atbraucam 2 metri un saprotam ka viņš jau ir saplēsts, mēs atgriežamies atpakaļ, viņš mums atbilde, nekas nezinu, jūs viņu saplēsāt. Es esmu ļauna! Paldies par teicamu servisu un apkalpošanu!

K

K Ksenija 18.03.2018

Kļūda

Prieks, ka cilvēks pats atzīst, ka viņš ir kļūda.

S Sakis 18.03.2018

Pateicoties tādiem tipiem kā tu ir radies teiciens, ka latvietim mīļākais ēdiens ir otrs latvietis.

Labu apetīti!

M McDonald's Support Pārstāvja atbilde 19.03.2018

Labdien,
Paldies Jums par sniegto informāciju. Lūdzu, nosūtiet savu kontaktinformāciju mums uz e-pastu, lai varam ar Jums sazināties: [email protected]
Lūgums e-pastā atsaukties uz Jūsu iesniegto sūdzību, lai zinām par kuru tieši runājat.

McDonald's

S sven 16.07.2018

Es jau teiktu, ka trāpījās reti sūdigs klients, kurš sēž ar hronometru un gaida savu bezmaksas burgeri...
Varu sadarēt, ka arī LULU picu mašinai būtu gatava riepas nolaist, lai nepiegādātu 49 minūtēs... smiekligi un skumji vienlaikus.