www.sudzibas.lv McDonald's Slikts serviss

Mcdonald's - Slikts serviss

Neesmu apmierināts ar servisu, slikts serviss akropoles mcdonaldā. Darbinieks/ki kuri pakoja sūtījumu nemāk lasīt un skaitīt! Pasūtīju caur kuponu vidējo komplektu bigmac ar 4 nagetiem, gaidīju 20 minūtes pasūtījumu, ēst gribējās nereāli un ko es redzēju maisā? Nebija vidējo kartupeļu un 4 nagetu vietā bija 3. Biju steidzies un uzticējos darbiniekiem, nākošreiz visu pārbaudīšu visu uz vietas, lai neapmāna vēlreiz!

K Komentētājs24 21.05.2022

Šausmas ne ? :D Kāds gan Tu esi cilvēks dzīvē, un kāds ir Tavs raksturs ? :D Man interesētu to izpētīt, jo parasti tikai pilnīgi psihopāti pa dzīvi, raksta šādas sūdzības :D Pat atrod portālu, lai to ierakstītu . Diemžēl man Tev ir sliktas ziņas - Parasti šādi gadījumi beidzas ar vardarbību ģimenē, un ja Latvija nebūtu tik maziņa tad ar kādu slepkavību :D Apsveicu - Tevi ir šis gēns

E Edgars Liflands 25.01.2023

Smieklīgs esi , uzraksti man privāti tg - @horowwwist , iedošu iespēju mani izpetīt.
Kādam vajak būt muļķigam cilvēkam , lai sedēt un atbildēdu uz sudzībām , vel tadā veidā. Katram sava lieta - rakstīt , vai nerakstīt sudzību.
Nav mana vaina , ka tu esi terpiloids , un tevi var appist un tu neko nepateiksi.
Tev ir 10 gadi , tu necieni savu laiku ar kuru pelni naudu? Laikam tev mamma dod kabatas naudiņu , pameģini pastradāt , interneta varonis.

D Domaataajs 25.01.2023

Kādam vajag būt muļķīgam cilvēkam, lai 8 mēnešus vēlāk atgrieztos, lai noskaidrotu attiecības ar kādu interneta trolli