www.sudzibas.lv McDonald's Slikts serviss

McDonald's - Slikts serviss

Neesmu apmierināts ar servisu, slikts serviss akropoles mcdonaldā. Darbinieks/ki kuri pakoja sūtījumu nemāk lasīt un skaitīt! Pasūtīju caur kuponu vidējo komplektu bigmac ar 4 nagetiem, gaidīju 20 minūtes pasūtījumu, ēst gribējās nereāli un ko es redzēju maisā? Nebija vidējo kartupeļu un 4 nagetu vietā bija 3. Biju steidzies un uzticējos darbiniekiem, nākošreiz visu pārbaudīšu visu uz vietas, lai neapmāna vēlreiz!

K Komentētājs24 21.05.2022

Šausmas ne ? :D Kāds gan Tu esi cilvēks dzīvē, un kāds ir Tavs raksturs ? :D Man interesētu to izpētīt, jo parasti tikai pilnīgi psihopāti pa dzīvi, raksta šādas sūdzības :D Pat atrod portālu, lai to ierakstītu . Diemžēl man Tev ir sliktas ziņas - Parasti šādi gadījumi beidzas ar vardarbību ģimenē, un ja Latvija nebūtu tik maziņa tad ar kādu slepkavību :D Apsveicu - Tevi ir šis gēns