www.sudzibas.lv McDonald's Slikts serviss

Mcdonald's - Slikts serviss

Juglas mcdonald's (pie circlek) - ārkārtīgi pavirši strādā, jau kārtējo (uzsveru - kārtējo:) reizi saņemot pasūtījumu izrādās, ka kaut kas trūkst (konkrēti vakar - 4 eur nošmaukti, iepriekšējo reizi arī apmēram tik pat) . Kāpēc netiek pārbaudīts pasūtījums saņemot? Jo viss tiek darīts lielā steigā - brēc, lai pabrauc mašīnu aiz dzeltenās līnijas, tur vietas nav - jau cita stāv priekšā, beidzot tā aizbrauc, nobraucu malā, nākošā aiz manis arī tiek ievirzīta uz gaidīšanu, mēģina iestampāties blakus. Meitene atnes un iegrūž n-tās tūtes rokās (nav pat vienā maisā salikts) - vienīgais, kas atliek, sakraut tās uz blakus sēdekļa un laisties prom.
Ieliku neapmierinātu komentāru iekš google map, pie attiecīgā kantora (komentārs ar reālo vārdu un uzvārdu & meilu) - šodien tas pazudis, tātad - kantoris vēl arī vienkārši cūcisks.
Pašam man tie fāsfuda m* pie kājas, diemžēl - bērni pieprasa, tad nākas šamajos šad tad apciemot...

D Dzintra Tabore 12.03.2022

nu, ko lai saka, acīmredzot, mēslene gatavo labāk par tevi.