www.sudzibas.lv McDonald's Sarūsējis ciets ēdiens

Mcdonald's - Sarūsējis ciets ēdiens

Ienācu mcdonalds restorānā ieņēmu soliņu ar meiteni gaidam oficiantu, paiet 30 minūtes un aizgāju pats uz virtuvi, no turienes mani izdzina un teica lai veicu pie kases pasutijumu es gribeju pasūtit saldskābo krabjnūju zupu, bet teica kad tādas nav, tad pasūtiju lētāko burgeru sev, bet meitenei paņēmu kartupeļus free par kuriem bija jāmaksā virs euro un viņš nebija kartupeļi for free, burgers lētākais bija tik dārgs, sajūta kad man iedevā dārgāko kurš maksāja virs euro un par 1 euro burgeri domāju kad vismaz normāla izmēra burgers būs, bet izrādījās maziņš 5 centimetru fufels kuru es atdevu bezpajumtniekam kas sēdeja un smirdēja aiz manis. Lūgums izvest no restorāna visus bomžus. Kartupeļi for free kuri maksāja 1 euro pāri atdevu meitenei, meitene un es aizgājam projām no tik dārga restorana.

I IdiotuMekletajs 24.12.2022

Jūs man jau zajebal ar šitajām feikajām sūdzībām

S Samanta D. 24.12.2022

Piekrītu! Laikam savas dzīves nav ,ka raksta šo, cilvēkam nav ko darīt, jo sava dzīve tizla laikam ir

Pietiek rakstīt trash! Drošivien tā pati Edīte ,zem Andra nickname

S Samanta D. 24.12.2022

Sūdzības autoram sarūsējusi galva.