www.sudzibas.lv McDonald's Sanitārās normas pārkāpšana

Mcdonald's - Sanitārās normas pārkāpšana

Kāpēc McDonald’s pārkāpj sanitāro normu? Cepures neaizsedz matus, kuri krīt ēdienā, burgeri un cita veida ēdieni tiek gatavoti ar kailām rokām. Kāpēc neviens nepievērš uzmanību tam, kā tiek gatavots ēdiens? Tas viss tādēļ, ka McDonald’s ir liela un prestīža firma, kuras restorānus katru dienu apmeklē milzīgs skaits cilvēku? Būtu pareizi, ja PVD izskatītu šo situāciju un McDonald’s turpmāk ievērotu sanitārās normas!

20.09.2019

Atbilde no McDonald's Support Pārstāvja atbilde 23.09.2019

Labdien,
Paldies Jums par sniegto informāciju. Lūdzu, nosūtiet savu kontaktinformāciju mums uz e-pastu, lai varam ar Jums sazināties: [email protected]
Lūgums e-pastā atsaukties uz Jūsu iesniegto sūdzību un norādīt kurā no mūsu restorāniem tas notika.

McDonald's

M Mego izmeklētājs 20.09.2019

Jūs ar savu iešanu vai neiešanu varat izrādīt attieksmi.ja turpinat iet tātad jūs apmierina šāda apkalpošana

O Otis 20.09.2019

Hm. Vai tad visu laiku tur darbinieki nav tādās cepurītēs?
Tad Pižikus vilkt, lai sviedri līst aumaļām no karstuma, un viss tavā burgerī-šmurgerī pil iekšā?
Makdonalds prestižs? Tas ir tad,ja tev pa ceļam tiešām nekā nav , tad tu tādā ej ēst. Citi izvēlās burgernīcas, kur tiešām taisa burgerus un gaļu uz vietas mīca.

⛔️ 20.09.2019

Raksti sūdzību uz ASV galveno McDonalds ofisu, tad tie tevi noalgos par slepeno klientu visiem McDonaldiem Latvijā, ēdīsi daudz burgeru un pēc tam mājās pļūtīdams uz poda rakstīsi atskaites.

Saivii 20.09.2019

ieej citos restoraanos paskaties,kuri cimdus tev vilks? Detektiivs atradies :D

A Artūrs Dante 21.09.2019

Teikšu tā - komentāru autoru - es Tevi acī un Ta..u mam,,,ku arī :) - saprati ?
Sanitārās normas, ja ir sanitārā grāmatiņa un pavāram nav kaut kāda parazitējoša slimība, viņš regulāri mazgā rokas - viņam ir ērtāk tā strādāt. Iekritis ēdiens mats... mjā, kad Tavai ma..kai uz sejas be...dz 5 viss ir ok, a mats ēdienā šausmas ?