www.sudzibas.lv McDonald's Rupja atbilde un necieņa

McDonald's - Rupja atbilde un necieņa

Zvanīju un teicu ka nevaru stādāt 2 dienas Macd. Jo ir 2. Darbs. Man rupji atcurta ka neesam vainīgi pie tā un zvani pati un prasi. Nepateica kam man jāzvana un neko citu. Drausmīgākā attieksme no asistenta puses. Zvani kaut vai prezidentam. Tik neatsaucīgs kolektīvs.

19.11.2018

Atbilde no McDonald's Support Pārstāvja atbilde 21.11.2018

Labdien,
Paldies Jums par sniegto informāciju. Lūdzu, nosūtiet savu kontaktinformāciju mums uz e-pastu, lai varam ar Jums sazināties: [email protected]
Lūgums e-pastā atsaukties uz Jūsu iesniegto sūdzību.

McDonald's

Il

Os Oskars 19.11.2018

Tas jau tikai loģiski. Kā darbs var būt vainīgs, ja Tu nespēj apvienot abus? Ja nevari izvēlies vienu nevis uzreiz darba vietu vaino!

miss Veronica 19.11.2018

Tiksimies ?)) Mani sauc Veronica, man ir 19, slaida, jautra un pavisam pieticīga ))
Foto un tālrunis anketā --->>> http://18pop.tk

Tu Turkey901 21.11.2018

Karaliene nevarat strādāt 2 dienas pēc kārtas, brīvdienās, svētku dienās un vēlās vakara stundās, toties kāds cits var strādāt 5-7 dienas no vietas pieskaņojoties visiem pārējiem kolēģiem, neredzēt dienas gaismu un nekas, vai ne?!