www.sudzibas.lv McDonald's Pasūtījuma nepilnība

Mcdonalds - Pasūtījuma nepilnība

Sveicināti!
Vakar vakarā, 16.08.2009, ļoti sagribējās pamieloties ar McDonalds piedāvātiem produktiem. Atbraucu uz restoramu Merķeļa ielā 1. Pasūtīju 3 čīzburgerus, Big Macu, Nuggetus, Fish macu un 2 CBO sendvičus, visu līdzņemšanai (apkalpoja Lazdina L.). Lika uzgaidīt, ko kautkas nebija gatavs. Uzgaidot kādas 5 minūtes mani pasauca pie kases, iedeva smuki sakomplektētu maisiņu, un es priecīgs devos mājās!
Pārbraucot mājās, konstatējām - FISH Macs pat nav ielikts! :( (zaudējumi no brauciena - 1.50 Ls ).
Nākošreiz obligāti likšu lai manā klātbūtne visu rūpīgi salīdzina ar čekā norādīto, un Jums, mīļie patērētāji, to arī silti iesaku darīt!

. ....kl 17.08.2009

Nu tu gan esi rīma!!!

A Artūrs 17.08.2009

Es jau nebiju viens! :P

K kriss 17.08.2009

ir gadiijies taa :) arii tagad visu parbaudu neatejot no kases

L Latvietis 17.08.2009

Kaut tu aizriitos

K Kate 17.08.2009

Starp citu man gadījās tieši tāpat McDonaldā, tikai ar frī kartupeļiem. Un žaudējumi bija kādi 75 sant. Tā kā tiešām arī es neiesaku uzticēties viņiem un vienmēr pārbaudīt, vai viss, ko pasūtijāt ir ielikts!!

L Lara 17.08.2009

man tā ir bijis Astras ielā, pasūtam frī ar salātiem un vistu, bet vistas kā izrādās nav! pusdienas sabojātas!

: :) 19.08.2009

Ir bijis tā, ka prasa parasto čīzīti, bet ieliek pretīgu fišburgeru...

L Lixy 21.08.2009

Man bija līdzigi, pasūtīju Big Mac komplektu līdzņemšanai, taču iesākot maltīti ievēroju, ka lielie frī nav ielikti !
Stūlbi, bet 70 sant. dēl neiešu tur kasīties !

A AK 16.02.2010

Ja ir čeks nav problēmu, ja nav čeka mazliet vairāk čakara, atnaciet pajautājiet maiņas vadītāju uzrādiet čeku (vai paskaidrojiet situāciju) un jums tiks iedot s tas, kas trūka, ja čeka nav nosauciet laiku, un datumu kad Jūs bijāt, lai atrod čeka kopiju, un ja neuzticās jums, lai apskatas videoatkārtojumu un viss :) sliktākaj.ā gadījumā pasauciet veikala vadītāju (Kristaps V., vai Oļegu D.) bet tur normāls kolektīvs, gandrīz visus pazīstu.

P.S. un nedomājiet, Jūs neviens makdonaldā speciāli nekrāps, jo darbiniekam, apmācošam personalam, menedžerim un t.t. nav pilnīgi nekāda materiāla labuma :)

T Tonijs 02.03.2010

Ir tāds izteiciens - pārbaudi naudu ņe othodja ot kassi!!! Uzskatu, ka tā ir Jūsu vaina! Jā, viņa kļūdījās, bet nedomāju, ka speciāli! Pārbaudiet savu pasūtījumu vienmēr! :)

F fakenheims 20.03.2013

beidziet rit tas huinjas un viss bus ok ednica zupu jums vienmer ielies gan saskatama manta gan veseligaka un cena 2 mazaka par zupas scivi neka par tam jusu huinjam