www.sudzibas.lv McDonald's Nepareizs ēdiens

Mcdonald's - Nepareizs ēdiens

Pasūtīju mcwrapa lielo komplektu, no kura izņēmu šādas sastāvdaļas - bekonu un abu veidu sīpolus, kā arī samaksāju un pievienoju klāt papildus mērci wrapam, taču gala rezultātā saņēmu pilnīgi pretēju Wrapu, kas nav gluži ēdams, jo mērce netika pievienota nemaz, kā redzams bildē. Pasūtījums tika veikts Vienības gatves Mcdonaldā. Diemžēl jāsaka, ka šī nav pirmā reize, kad rakstu šāda veida sūdzību un diezgan regulāri saņemu nepareizi izgatavotus wrapus, kur kaut viena no manis izmainītajām lietām ir nepareiza, tikai bieži par to nelieku sūdzību, jo “nav jau mirstamā vaina”, bet tiešām vēlos teikt, ka ir jāpievērš lielāka uzmanība šāda veida pasūtījumiem, jo bieži vien nākas palikt ar tukšu vēderu pēc ēstuves apmeklējuma.

G Gulbenietis 30.08.2021

Aizej uz viņu virtuvi un uztaisi pati sev wrapu un parādi klasi. Moš vēl darbā paņems :D