www.sudzibas.lv McDonald's Needami kartupeļi

Mcdonald's - Needami kartupeļi

Sveiki. Par cik vienības gatves Mcdonalds ir tuvu mājām un pa ceļam no darba, ik pa laikam iegriežos viņā paēst. Vienmēr esmu apbrīnojis MC standartus un kvalitātes prasības pret ēdienu. Bet kad saņēmu savu royal pasūtījumu tad kartupeļi jau bija kā gumija, pilnībā auksti un needami pat ar divām pasūtītajām mērcītēm. Par cik šī iestāde man ir pa ceļam, tad bieži tur ēdu, bet šoreiz jaunie darbinieki vai kāds cits aspekts ir paģērējis - šim pasūtījumam ieliksim pēdējos aukstos kartupeļus ;) Pie kam kartupeļu turziņa nebija tik pilna kā parasti, reāli sajūta ka salasījuši pēdējos aukstos gumijotos kartupeļus un atdevuši pircējam .

Atbilde no McDonald's Support Pārstāvja atbilde 28.08.2017

Labdien,
Paldies, par Jūsu ziņu! Lai sūdzību varētu reģistrēt un ar Jums sazināties, lūdzu, norādiet savu kontaktinformāciju.

McDonald's

O Oskars DC 26.08.2017

A ko bleg, metis ara frii kartupelus? Veikala pedejo pienu/sviestu / itu produckiju ari met ara?

Работяга 26.08.2017

Gumijas kartupeli palielina gara speku,redzi tu paedi un nolemi uzraxtit sudzibu...

W wrp 26.08.2017

"Vienmēr esmu apbrīnojis MC standartus un kvalitātes prasības pret ēdienu." Ko tur apbrīnot? Sliktākais no fastfudiem, atsaldēts gatavs ēdiens kas pagatavots no sūdiem. Tie kartupeļi laikam vienīgais kas ir puslīdz naturāls. Vēl var kafiju paņemt.

Dainis 26.08.2017

Labojiet situāciju, piesakieties darbam MC, lai nevienam tāds vājprāts vairs nebūtu jācieš, jo acīmredzot jūsu zināšanas par kartupeļiem ir vienlīdzīgas labam vīnzinim.

M Māris A 75 26.08.2017

Un priekš kam tāds sūds ir jāēd? Ēdiens, kas atdzisis nav garšīgs, ir slikts ēdiens - elementāra patiesība. Un tāds nav jāēd ne auksts, ne silts!

E Edgpavl 26.08.2017

Kāds sakars? Sūdzības autors acīmredzot pats izvēlas ēst sliktu ēdienu, te jau sūdzība ir par apkalpošanas kvalitāti.

alergologs 28.08.2017

Jā, noteikti, nolasījas darbinieku konsīlijs un izlēma, ka tieši speciāli Jums sakasīs visaukstākos kartupelīšus.

C critical thinker 27.08.2017

bija jāsauc MANADŽERIS uzreiz. nevsi te jāpļukst