www.sudzibas.lv McDonald's Ļoti slikts serviss

Mcdonald's - Ļoti slikts serviss

Juglas Mcdonalds šodien 06.08.2021 ir vienkārši ļoti slikts.

Nostāvēju rindu plkst. 9: 55. Kad pienāca mana Rinda pasūtīju lielo Mcchicken komplektu uz ko saņēmu atbildi, ka tos var pasūtīt tikai pēc, 5 minūtēm. Nu labi. Aizmirsu, ka dažreiz kaut kas tāds ir. Pasūtīju vienkārši lielo latte. Pateicu vēl 2 reizes, ka lielā. Kad vajadzēja maksāt, man pateica, ka 1eur. Nodomāju, ka kaut kāda akcija. Beigās iedeva mazo latte. Kad pateicu, ka sūtīju lielo man atbildēja, ka nē jūs pasūtījāt mazo. Uzreiz gribēju iemest viņiem atpakaļ to krūzi. Paņēmu un aizbraucu prom. Darbā vēlējos iebērt cukuru, ko man iedeva līdzi, taču kociņu neiedeva. Laikam nodomāja, lai es ar pirkstu maisu, vai ar savu krānu es nezinu. Izmetu miskastē, aizbraucu uz degvielas staciju.

Laikam Macdonaldā nakts maiņas beigām grūti strādājās.

Papildināts dvaiks 06.08.2021

Viss tas notika McDrive. Beigās nedz pabrokastoju, nedz kafiju padzēru!

D

Good Intentions 06.08.2021

Darbā nebija ar ko samaisīt?🤔

G Gatissss 06.08.2021

Vakar bija līdzīgi, 2x dabūju iet atpakaļ iekšā jo visu laiku kas nebija ielikts. Tad salmiņi, tad sapratām ka nav siera tas bumbas un beigas pat burgers nebija ielikts. Tur vispār bieži ļoti pavirši uzvedas darbinieki, vakar vadītāja vēl pilna restorāna lamāja darbinieku kas krieviski bija ko nolamajies uz klientu