Mcdonald's - Krāpšanu

Sūdzība ir par krāpšanu, pasūtot un samaksājot par pasūtīto ēdienu bieži vien nesaņemu pasūtīto, tā arī notika šodien 27.03.2020
pasūtīju ēdienu macdrive kasē, samaksāju, saņēmu pasūtījumu, bet atbraucot mājās pasūtījums nebija nokomplektēts pilnīgi!
Šis gadījums nav pirmā reize.

27.03.2020

Atbilde no McDonald's Support Pārstāvja atbilde 30.03.2020

Labdien,
Paldies Jums par sniegto informāciju. Lūdzu, nosūtiet savu kontaktinformāciju mums uz e-pastu, lai varam ar Jums sazināties: [email protected]
Lūgums e-pastā atsaukties uz Jūsu iesniegto sūdzību un norādīt kurā no mūsu restorāniem tas notika.

N Nunu7 27.03.2020

Kā bijušais mcdonalds darbinieks...dārgie apmeklētāji, vai tiešām ir tik grūti pārbaudīt savu pasutījumu PIRMS jūs aizbraucat prom? Darbinieki NAV roboti un arī mēdz kļudīties!

Life_is_life 29.03.2020

Meklejiet resnako!

M Margarita Mihejeva 05.04.2020
slikts serviss

5.04 18:16 dokumenta numurs 266/100090 Kase 0003:mēs pasūtījumā neievietojām 3 mērces, bet par to samaksājām naudu!

S Sudzibas.lv Admin 13.05.2020

M McDonald's Support Pārstāvja atbilde 14.05.2020

Viss ideāli

Заказывала через BoltFood ночью, все было великолепно. Просто хочется вам написать-спасибо! Вкусно и все свежее! Спасибо работникам, которые работают в ночную смену и стараются все сделать на высшем уровне♥️

S Sudzibas.lv Admin 03.06.2020

M McDonald's Support Pārstāvja atbilde 03.06.2020

Добрый день,
Спасибо Вам за приятные слова.
Будем рады Вас видеть снова в наших ресторанах!

L Lindsay 17.05.2020
Gatavo ēdienu ar plikām rokām

Mcdonalds darbinieki virtuvē gatavo ēdienu bez aizsarglīdzekļiem (cimdiem, cepures), ar plikām rokām.
Uz lūgumu uzvilkt cimdus, darbinieki atbild, ka tas nav viņu pienākums.

S Sudzibas.lv Admin 03.06.2020

M McDonald's Support Pārstāvja atbilde 03.06.2020

Labdien,
Lūgums e-pastā atsaukties uz Jūsu iesniegto sūdzību.

J Jana005 22.05.2020
Тараканы в еде

Может стоит прибраться на кухне ? В Макдональдсе в Иманте в бургере такараны.

S Sudzibas.lv Admin 11.06.2020

M McDonald's Support Pārstāvja atbilde 11.06.2020

Добрый день,
Спасибо за предоставленную информацию. Пожалуйста, пришлите свою контактную информацию на электронную почту [email protected], чтобы мы могли с Вами связаться.
Просьба в письме упомянуть данную жалобу.