McDonald's - Krāpšanu

Sūdzība ir par krāpšanu, pasūtot un samaksājot par pasūtīto ēdienu bieži vien nesaņemu pasūtīto, tā arī notika šodien 27.03.2020
pasūtīju ēdienu macdrive kasē, samaksāju, saņēmu pasūtījumu, bet atbraucot mājās pasūtījums nebija nokomplektēts pilnīgi!
Šis gadījums nav pirmā reize.

27.03.2020

Atbilde no McDonald's Support Pārstāvja atbilde 30.03.2020

Labdien,
Paldies Jums par sniegto informāciju. Lūdzu, nosūtiet savu kontaktinformāciju mums uz e-pastu, lai varam ar Jums sazināties: [email protected]
Lūgums e-pastā atsaukties uz Jūsu iesniegto sūdzību un norādīt kurā no mūsu restorāniem tas notika.

McDonald's

T taisnibascinitajs2 27.03.2020

Jau kuro reizi Jums tā notiek un tāpat pasūtījumu turpiniet pārbaudīt tikai mājās? Kā lai palīdz cilvēkam, kas turpina kāpt uz tā paša grābekļa?

N Nunu7 27.03.2020

Kā bijušais mcdonalds darbinieks...dārgie apmeklētāji, vai tiešām ir tik grūti pārbaudīt savu pasutījumu PIRMS jūs aizbraucat prom? Darbinieki NAV roboti un arī mēdz kļudīties!

Džozefīne 27.03.2020

Un šis gadījums noteikti nebūs arī pēdējā reize. :)

N Nils37 28.03.2020

o analfabetike ierunajas

hola_amigo 29.03.2020

Meklejiet resnako!

M Margarita Mihejeva 05.04.2020
slikts serviss

5.04 18:16 dokumenta numurs 266/100090 Kase 0003:mēs pasūtījumā neievietojām 3 mērces, bet par to samaksājām naudu!

S Sudzibas.lv Admin 13.05.2020

M McDonald's Support Pārstāvja atbilde 14.05.2020