www.sudzibas.lv McDonald's Krāpšana un slikts serviss

Mcdonald's - Krāpšana un slikts serviss

Labvakar! Kā jums šķiet tas ir normāli, tad atieksme pret klientu? Šodien pasūtīju ēdienu no mcdonalda edu tur pat uz vietas. Un labi zinu ka izskatās dubūltais big tasty ar bekonu, katra ziņa tur bija jābūt bekona bet bekona tur nebija parasti kad pasūtīju citos mcdonalda restorānos bekonu skaidri varēja redzet šoreiz to nevarēja par atverot ieraudzīt! Starp gaļām maizītes aukšā skatījos un nekur nebija neviens pats bekons, aizgāju pie kases ar visu čeku lai pateiktu ka tas nav tas burger ko pasūtīju! Un uz ko man darbinieks atbildēja ej ēd savu burgeri un pat necentās atrisināt situāciju! Vai tiešām tas ir normāli? Es pati strdaju ātras ēdināšanas resurāna bet cik zinu kleitām vienmēr taisnība un ir jacenšās atrisināt jabkāda problēma ja klientam kautkas nepatīk ir jacenšās klientu apmierināt! Šāda gadījumā viņai buru jāpārtaisa burgers lai klients būtu apmierināts!

B Bez_vārds 28.07.2022

Sēd un ēd savu burgeru. Tava situācija nav tik būtiska lai rakstītu sūdzību. Padomā ar galvu. Dažkārt te cilvēki sūdzas par tuvinieku nāvēm tu sūdzies par to ,ka tev nav iedots bekons. Kas par murgu.

S Suitfree 28.07.2022

bekonu liek pec pieprasijuma, tas maksas vairak cik atceros.

"Es pati strdaju ātras ēdināšanas resurāna bet cik zinu kleitām vienmēr taisnība un ir jacenšās atrisināt"-pat nezināju, ka bekona trūkums var novest pie tik briesmīgām sekām...

Good Intentions 30.07.2022

Es nestrādāju ar cilvēkiem, bet stabili varu patiekt, kad klientiem bieži vien nav taisnība.