www.sudzibas.lv McDonald's Krāpšana, slikts serviss

Mcdonald's - Krāpšana, slikts serviss

Ļoti nepatīkami pārsteidza jaunā akcija, kurā tiek piedāvāts burgers, ja pasūtītāju neapkalpo 90 sekunžu laikā. Piegraucām "draivā", pasūtijām, pie kases izniedza pulksteni. 90 sekunžu vietā pie pasūtījuma izsniegšanas lodziņa gaidijām 3 minūtes un kad jautājām par akcijā laimēto mums atcirta ka viss esot bijis gatavs un nekas mums nepienākās, lai es ar savām pretenzijām dodos kaut kur citur un nekavēju rindu... Ļoti nepatīkams moments, ko sagādā mcdonalds darbinieks un pat menedžeris, kas klaji sūta apmeklētāju prom un taisot teātri ar pulksteņiem, lai gan beigu beigās tu nesaņem neko. Itkā 1 burgers bijis nebijis, bet iesaku visiem - neesiet lēticīgi un nedodaties bāzt savu naudiņu šādu uzņēmumu rīklēs! Zem spožas reklāmas slēpjās klaji meli un krāpšana, jo galu galā - solītais maciņā neiekrita. Iesaku neapmeklēt šo restorānu Kārļa Ulmaņa Gatvē 88. Esmu guvis labu mācību un atsakos turpmāk apmeklēt un iegādāties jebko no McDonalds. Esiet piesardzīgi un neļaujiet sevi apkrāpt ar spožu reklāmu palīdzību !

C critical thinker 15.02.2018

tak sūdzies pašā mc. varbūt tomēr pats vilki laiku?

M Miķelis Jēkabsons 15.02.2018

Kā es varēju pavilkt laiku gudriniek?

Uh, kā kaitina tie teksti, "atsakos turpmāk apmeklēt..."! Un ko darīsi? Badā nosprāgsi taču.

TasEsLV 15.02.2018

Arī no pieredzes - akcija sākas no apmaksas brīža, tikai kad esi piebraucis pie otrā lodziņa vispirms tiks izrunāts pasūtijums ar aizmugurē esošo mašīnu, izskaidrots par akciju, tad iedod termināli un iespēju samaksāt (tikmēr kamēr nav veikta apmaksa pie nākamās kases tu jau tiec gaidīts)

Tātad viņi novelk laiku un nedod iespēju samaksāt, pulkstenī laiks protams bija 10 sekundes,bet reāli gaidiju pie otrā lodziņa ilgi.

M McDonald's Support Pārstāvja atbilde 15.02.2018

Labdien,
Paldies Jums par sniegto informāciju. Lūdzu, nosūtiet savu kontaktinformāciju mums uz e-pastu, lai varam ar Jums sazināties: [email protected]
Lūgums e-pastā atsaukties uz Jūsu iesniegto sūdzību, lai zinam par kuru tieši runājat.

McDonald's