McDonald's - Krāpšāna

Biju iegriezies maķī Akropolē ar draugiem, lai paņemtu lielo big mac komplektu. Dzēriena vietā izvēlējos Zero Cola. Frī kartupeļi un burgers bija ok ,bet dzēriena vietā man atnes vienkārši nedaudz brūnu gāzētu ūdeni, kā mēs vēl ar draugiem pajokojām "kola ar gāzētā ūdens garšu" Es pēc tā biju ļoti noskumis, jo ārā bija +25 grādi un gribējās kaut ko aukstu un gāzētu.

es zinu ka viņi lieto kolas pulverus vai sīrupus,un paši samaisa ar gāzētu ūdeni lai ieekonomētu. Bet dēļ tā, ka viņu nevarēja normāli padzert man mutē bija Sahāras tuksnesis, un nākamajā reizē Zero Colu es neņemšu.

28.07.2019

Ma Martins 28.07.2019

Mulkjibas! Nekadus kola pulverus vinji nejauc! Tev no karstuma vienkarshi jumts nobraucis!

Aleksejs Tihonovs 28.07.2019

Es uzrakstīju, vainu pūlverus vai sīrupus. Padomā pats, visos fast food ieskrietuvēs kola negaršo kā veikalā pirkta.

Kolta 28.07.2019

Kauns, ja vīrietis sūdzas par tādiem sīkumiem. Noskumis, ka nedabūjis coca colu , zeme atveries.
Čīkstuļi nevis vīrieši.

Aleksejs Tihonovs 28.07.2019

Kāds kauns? Es par to savu naudu iztērēju! Iesaku izlasīt vēl pāris sūdzības par makdonaldu. Diemžēl vai par laimi neesmu vienīgais kur par šo sūdzas.

_b _Barons_ 28.07.2019

Par produktu var iebilst, bet mūsdienās jau klients kļuvis par bezsmadzeņu organismu, kas ir dieva statusā. Nedod dievs, tādam kaut vārdu pateiksi. Šis indivīds ir labs piemērs interneta muskulim, e-vidē bļauj kā čempions, dzīvē pat vārda izteikt nevar, ka kaut kas ne tā :)

"ar draugiem" - - - Gejiem?

Pēc sevis nespriežam :p

Džozefīne 28.07.2019

Tādā karstumā vislabāk slāpes veldzēt ar parastu ūdeni, no tiem saldajiem dzērieniem vēl vairāk dzert gribās. Turklāt zero kola vispār nav garšīga. :)

Aleksejs Tihonovs 28.07.2019

Par ūdeni varu piekrist bet man pie burgerīša vairāk zero kola :)

Tu Turkey901 28.07.2019

Uz sporta zāli aizietu un normāli paēstu, savādāk par kaku maisu paliksi!

_b _Barons_ 28.07.2019

Kārtējais gudrīts. Kas skaļāk bļauj, tam vairāk taisnības?

Tikai tavai zināšanai, VISUR, kur dzērieni nāk no automāta ir sķaidīti ar SĪRUPU, nevis pulveri, gudrīti.
Tu nabag pat atļauties nevarētu savus burgerus, ja būtu jāmaksā par dzērienu pudelē.
Esi kādreiz padomājis, ka ir vieglāk, lētāk un dabai draudzīgāk transportēt 20L sīrupa pakas, kuras šķaidot var pārvērst par 200 L gatava dzēriena?

Un ja internetā tik skaļi bļaut māki, tad iemācies pieiet pie kasiera un palūgt, lai izsniedz jaunu dzērienu, jo ir beidzies sīrups, un dzēriens tāds vājāks sanācis. Tev pēc SEKUNDES BEZ PRETRUNĀM iedos jaunu, tas notiek regulāri, jo arī sīrupas pakas reizēm izbeidzas (iedomājies?), un tās nomaina. To var steigā nepamanīt, bet neviens to SPECIĀLI NEDARA!, draugs mīļais.

Tici man, tas triks palūgt jaunu dzērienu strādā aptuveni 110% gadījumu, ja māk to laipni izdarīt, nevis internetā bļaut kā putnam mežā.

veesaa007 28.07.2019

Šis ir reāli smieklīgi- burgers un zero kola. Ja jau ēd neveselīgi, tad kāda jēga ņemt 0 kolu?

Pacco_al 28.07.2019

Viņš vienkārši nezina, cik cukura (kurš nav salds) ir tanī burgerī.

Ga Gabi11 28.07.2019

Kur problēma aiziet pie kasiera un samainīt dzērienu?

"lai paņemtu lielo big mac komplektu. Dzēriena vietā izvēlējos Zero Cola. Frī kartupeļi un burgers" - - -А priekškam ņemt Zero Cola? Parejai uzturaj cukuru tik daudz, ka nav ko smēretes ar Zero Cola - ņem parasto...

Am amijananijacagl 03.08.2019

Manuprāt šeit negatīvus komentārus raksta MCdonalds darbnieki. Bet Aleksejam ir taisnība, man tas pats ar fantu bija :))))))))))