Mcdonald's - Krāpšana

Vakar mcdonaldā gunāru astras ielā, ap pulkstens 3 naktī pasūtīju 2 mazos vrapus. Tie bija neglīti uztaisīti, vista nostāvējusi. Atdot pasūtījumu, pańem taimeri kurā bija 1: 36 un aizver logu, neko nepateica un aizgāja. Sagaidot darbnieku, vińa centās ieskaidrot, ka man vajadzēja pašai nospiest stop pogu un pateikt savu laiku, lai sańemtu kuponu. Un bubkletā jāizlasa noteikumi, kuru man neiedeva un kā uzzināju, bukletā nav informācijas par taimeru lietošanu nekā. Paldies, ka iedevāt big mak kuponu pēc ilgas nepatīkamas runāšanas ar darbnieci!

Atbilde no McDonald's Support Pārstāvja atbilde 13.02.2018

Labdien,
Paldies, Jums par sniegto informāciju. Lūdzu, nosūtiet savu kontaktinformāciju mums uz e-pastu, lai varam ar Jums sazināties: [email protected]
Lūgums e-pastā atsaukties uz Jūsu iesniegto sūdzību, lai zinam par kuru tieši runājat.

McDonald's

X

C critical thinker 13.02.2018

uzņēmums, kur teorētiski pa kādām pāris eirām var iestumt ģīmī, iedeva vairāku eiru atlaidi, un vēl tad IR sūdzība?

X Xxx 13.02.2018

Извините, но ваш смысл комментария я немного не поняла. Выражайте свои мысли понятнее, спасибо))

Sigita Bronze 16.02.2018

aizej uz mājām un pats uztaisi sev vrapu - McDonaldā ieeju 1 reizi gadā apmēram, lai atgādinātu sev, ka neka laba tur nav.