Mcdonald's - Krāpšana

Krasta ielā ņēmām happy meal 2 komplektus, kurā vienā no viņiem vajadzeja būt čīzburgeram, otrajā nagetiem. Nebija rindas bijām vienīgie ko apkalpoja. Bija līdziņemšanai - atgriežoties mājās ar komplektiem, atradām happy meal komplektos tikai čīzburgerus un mantiņas, bez kartupeļiem.. Un nagetu arī nebija.. Tikai vieni vienigie čīzburgeri.

Atbilde no McDonald's Support Pārstāvja atbilde 08.02.2017

Labdien,
Paldies, ka paziņojāt! Lūdzu, uzrakstiet e-pastu uz [email protected] un atstājiet savus kontaktus, lai mēs varētu ar Jums sazināties un atrisināt radušos problēmu.

Ar cieņu, McDonald's.

R

iDmore 09.02.2017

Smieklīgi, ka uzrakstīt sūdzību var, bet šiem uzzvanīt laikam nav bijis laika..

A Agnese 06.03.2017

Zvanīšanai 90% gadījumu nav jēga. Kamēr neraksta publiski sūdzību, tikmēr "nav viņu problēma".

BondsBonds 12.02.2017

Ko tu gribi par to atalgojumu, tur bērni strādā... nevis profesionāli darbinieki!

Latviešu tautas 06.03.2017

Un ka atrisinātā problēma par purnu sišanu? Vai nav vērts angļu zaldatiem piedāvāt bezmaksas apkalpošanu McDonaldsā? Ka arī gej-klubā Alfreda Kalniņa ielā 4...

Latviešu tautas 06.03.2017

А обоссаная англиками Толстая Милда как вам?