Mcdonalds - Komplekti

Sveiki! Gribēju pasūdzēties par Mcdonalda restorānu Merķeļa 1. Naktīs kad paprasa siera burgera komplektu pārdevēji pat nepajautājot sagatavo dubulto komplektu. Un tā jau nav pirmā reize! Viņi izmanto iereibušus klientus un iesmērē dubultos komplektus, kurus man, kā meiteinei, nav iespējams apēst! Uzskatu ka tas ir cilvēktiesību pārkāpums.

I

L lilly 19.05.2012

Kas nav iespējams apēst? Par 1 siera un 1 gaļas gabaliņu vairāk? Ja nevari tādu apēst, tad priekš kam vispar iet McDonaldā? :D ņem maizes gabaliņu līdzi ))))

Ausainītis 19.05.2012

lilly, bet viņa taču rakstīja, ka pārdevēji izmantojot iereibušos klientus, tātad pati bija pillā.

Ausainītis 19.05.2012

Привет Танюшка!Где пропадала?

Z zuza9 07.10.2012

McDonaldā nav nemaz "siera burgera komplekta", ir tikai "dubultā siera burgera komplekts", parasto čīzīti var paņemt tikai bērnu komplektā, ja grib komplektu...

Minesota 07.10.2012

Nakošreiz paprasi bērnu komplektu.