www.sudzibas.lv McDonald's Jāpārbauda, ko ieliek

Mcdonalds - Jāpārbauda, ko ieliek

Sveiki.
Biju atbraukusi uz mcdonaldu nopirkt bērnu komplektu+8 tīģergarneles+meža ogu pīrāgu+saldējumu radziņš+cīzburgeru+muffinu+mazo fantu+6 nagettus=9.95ls
Lielāko daļu viņa ielika, bet fantas vietā manai māsai ielika kolu, saldējumu neielika, meža oga pīraga vietā bija kaut kads cits..karo4 mcdonalda vienm. jāpārbauda, ko tā skuķene ir ielikusi..
Parasti pārbaudu, bet šoreiz bija steidzami...ceku biju paņēmusi, bet nebija vērts braukt atpakaļ, jo tērētu benzīnu...mašīnai...

X Ximera 29.07.2008

Jābūt idiotam, lai ēstu McDonaldā un vel bērnu ar tien sūdiem barot!!!

A Ape 29.07.2008

nēēsmu idiote, bet vienu reizi 3 mēnešos jaw arī var aizvest uz turieni...

X Ximera 29.07.2008

Hello laikam ir McDonalda darbinieks :)) ...bet, Ape, man vari neatskaitīties... man pie kājas cik reizes gadā tu uz turieni ej.

Z Zzz 29.07.2008

Neesmu gan :) Bet atšķirībā no tevis, es cilvēkus par idiotiem un abezjanam nesaucu ;) Starp citu, krieviski vārds 'obezjana' rakstās ar 'o', nevis 'a' :) :) :)

X Ximera 29.07.2008

a vārds "aizveries" rakstās ar īso "e" :))

X Ximera 29.07.2008

Oi, un "z" burts tur ar ir :))

Z Zzz 29.07.2008

Paldies ;)

M MCdonaldsGarnele 29.07.2008

Tu melo.
Es esmu viens no MC donalds edieniem.
JUS DOMAJAT KA MUMS MC donalds PATIK KA JUS MUS EDAT?
Anna Timaskova mus need.WOT TAK.:)

L Lolita 29.07.2008

Tā ir. Vienmēr jāseko līdzi, vai viss ir iedots, kas ir pasūtīts. McDonaldā Pļavniekos Lubānas un Katlakalna ielas krustojumā man nereizi nav iedots viss ko pasūtam. Ejam ar ģimeni reti, bet vienmēr viens un tas pats. Tāpēc ja ēdat uz vietas, tad čeku kamēr ēdat saglabājat.

D DianaS. 29.07.2008

ximera varbuut SHUT UP'? itkaa pati tu nekad neesi bijis kaadaa meeslu bedree paedis?!!! tev konkursaa "MISS SOMEBODY IS STUPID" noteikti buutu PIRMAA VIETA apsveicu! [=

S Sandis 03.01.2009

Kā vispār var barot bērnus ar mc ēdieniem????

E Eva 04.01.2009

Varētu padomāt, ka citās sab.ēd. vietās ēdiens ir veselīgāks :) Nesmīdiniet! Pati esmu strādājusi un redzējusi, kā daži labi pavāri, atvainojos par izteicienu, pamīž un rokas nenomazgājot iet salātus graizīt. Un kas tad citur gaļa savādāka vai kartupeļi no citas planētas vākti? Nav nozīmes kurā ēdinātavā ēst, visdrošāk mājās un ar pašu audzētiem labumiem. Bet par Purvciema McD, uvi, arī es esmu "uzrāvusies", kad netiek viss, par ko samaksāts, iedots.

N Natalja 12.02.2010

Ximera es tev pilnigi piekritu, ka pilnigs idiotisms un smadzenu trukums barot tur savu bernu.

L Loreta 01.10.2010

Piekrītu, bet Evai gan nepiekrītu. Neiet runa par to cik higiēniski ir pavāri, bet gan par to cik veselīgi ir ēdieni un tā kā makdonaldā tiek diezgan daudz lietots sāls, ar e vielām bagāti kečupi, saldumi un gaļa grūti nosaucama par gaļu, kā arī pārmērīgā eļļa kas iekšā profutos. Un restorānā vai ēdnīcā parasti nav produkti tik pilni ar E. Tas jau ir pats kaitīgākais. Ieejiet evielas.lv un sameklējiet cik neveselīgi ēdam un ja cilvēks ļoti daudz un regulāri ēd tos E iekšā tad jābrīnās ka viņš vēl ir dzīvs.

L Linda112 20.07.2012

Cilvēki, ir tik dažādi, visi vienmēr izņirgāsies par mc donalda darbiniekiem, jo redziet, mēs novācam galdiņus, mainām miskastes, tīrām toaletes, bet ja mēc netīrītu, arī būtu slikti. Visi kas nāk, vienmēr ir neapmierināti, ilgi jāgaida utt. Jāgaida tāpēc ka ir sanākuši cilvēki, un viss notiek rindas kārtībā, Big Mac bulkai gaļas nāk 46sem, kamēr sagarnē maizītes, karamizējās maizītes 30sek, kamer to visu dabūn gatavu paiet tās 2min, jo vituvē ir 2 cilvēki, tas nav tik vienkārši kā Jums visiem liekās. Royal gala nāk drusku ilgāk par 1min, kartupļi nāk 3min, tie kas stāv pie kases, viņiem jau pieņēmot pasūtiju jāanalizē, ar ko sākt, ka tik to un to neaizmirst, bet tik un ta kāds paspēs mums uzdrist, - Vai vēl ilgi? nekas nenotiek zibens ātrumā!!! atcerēsimies to ka ir vēl blakus kases kas pieņam vienu un to pašu!!!
Jā un sūdzibas visi mīl rakstīt un arī pārspilēti! :( tas saskumdina, vai jums no tā vieglāk paliek?
ja jums kaut kas nav iedots lūdzu pazvaniet pasakiet ka jums neiedeva to kečupu, sakiet ka atrbauksiet pakal kādu dienu, tikai saglabājie čeku!!!
šādi par mnai uzrakstija sūdzibu ka netišām sajaucu Tasty ar Road housu, tieši kad vini iznāca, iepakojumi ir vienādi, un ātrumā strādājot var gadīties tiešam kļūdīties, jo mums priekšnieki mēra laiku, mums ir dotas 210 sek apkalpot Jus visus lielso ēdājus, visiem tas liekas tik viegli, un naudu jā dažreiz gadas, ar man, neizdot, bet es par to ļoti atvainojos viesim!!!
jus jau visi esat pieraduši sēdēt ofisos un m;etas baigās naglas?! mc darbs ir pirmais darbs kurs ir jāsāk no nulles un pats saproti ka strādāt nav vielgi un tu cinies, lai butu labi tev un citiem, mēs nevar iziet no kases zonas un jums aiznest to burgeri, kuru jums jauzgaida 2min, jo musm stav rinda nākamie viesi.
mums jums ir jasmaida, jauznem jus ka savas majas, jaapkalpo pec iespejas atrak un rpecizak, lai jus aizietu ar smaidu, bet lai cik precizi vai neprecizi tas butu izdarits jus tik un ta esat neapmierinati!!!

S saule_123 20.07.2012

Linda112
pilnigi izņēmi vārdus... un ja viesis aiziet un ej un meklē pa restorānu kur viņš, bet tikmēr citiem viesiem vēl ilgāk ir jāgaida ...