Mcdonald's - Higiēna

Labdien, vakar 30.03.19. Devos uz mcdonalds restorānu imantā, ļoti sen neesmu bijusi šāda tipa ēdināšanas iestādē. Pasūtīju dubulto čīzburgeru. Viss ok, apkalpošana, rinda nebija jāgaida, bet... Ak, vai kad es redzēju, ka burgeri tiek gatavoti šādi: darbinieks siera šķēles salika ar rokām, bez cimdiem, satina burgeri iesaiņojumā... Tātad mans ēdiens tika apgramstīts neskaitāmas reizes ar svešām rokām. Peeee, vairs nekad neiepirkšos mc donalds. Vai tas vispār ir normāli, ka ēdienu gatavo nevelkot cimdus? Kur skatās pvd?

31.03.2019

Atbilde no McDonald's Support Pārstāvja atbilde 02.04.2019

Labdien,
Paldies Jums par sniegto informāciju. Lūdzu, nosūtiet savu kontaktinformāciju mums uz e-pastu, lai varam ar Jums sazināties: [email protected]
Lūgums e-pastā atsaukties uz Jūsu iesniegto sūdzību.

McDonald's

B BK 31.03.2019

Ak tu nabadzīte. Traumu nedabūji?

Pārdеvējs© 31.03.2019

Bet burgeru tomēr apēdi? Peeee, tu taču zini, ka tas darbinieks pirms tam bija nolicis lielu kluci tualetē un steigā aizmirsa nomazgāt rokas?

P pridurok 31.03.2019

losene

What? 31.03.2019

Bet beigās tomēr apēdi. Ka tik pasūdzēties.

C critical thinker 31.03.2019

kad vienreiz šitiem pieleks, ka ēdināšanā nav nekādi obligātie cimdi. rokas ir jāmazgā, tas gan.
turklāt iedomājies, cik tas ir 'ērti'. pamēģini mājās kaut ko uztaisīt ēst, visu laiku cimdos esot.

"pamēģini mājās kaut ko uztaisīt ēst, visu laiku cimdos esot" - cilvēkiem, kas mājās taisa ēst, uz McDonald's nav jāiet.

"Tātad mans ēdiens tika apgramstīts neskaitāmas reizes ar svešām rokām." - tev, vajadzēja īpaši piekodināt, lai tavu ēdienu pasniedz gatavotu ar kājām.

"Vai tas vispār ir normāli, ka ēdienu gatavo nevelkot cimdus?"- jā, tas ir pilnīgi normāli. Galvenais, lai rokas būtu mazgātas. Taču normāli nav tas, ka tavi vecāki nodarbojās ar seksu bez prezervatīva.

I Ilze Alksne 05.04.2019

Patiesībā es saprotu par ko ir runa, neskaitāmas reizes esmu redzējusi kamēr gaidu, kā tiek salikti burgeri, pēdējo reizi vispār melnais salika kopā manu big tasty, bet tad atcerējās, ka neielika bekonu, taisīja kasti vaļā, atvēra burgeri un kaut kā iemocīja to bekonu, protams bez cimdiem. No burgera atteicos, naudu atpakaļ dabūju.
P.s- atvērtajās virtuvēs ir obligāti jāstrādā cimdos !

S Saulīte 17.01.2020

Nav gan jāstrādā cimdos!

A Asja Beriļuka 03.07.2020

Bet tu saproti ka visur taisa ar rokām ēdienu, bez cimdiem. Nabadzīņš tiko atklāja pasauli😂

N N. Blūma 08.04.2019

Ēdināšanas iestādēs lietot cimdus, kad esi saskarsmē ar ēdienu nav obligāta prasība pēc pvd standartiem. Lai gan darbinieku rokām jābūt tīrām, cimdi nav obligāti, lai gan ir iestādes kas pēc pašu iniciatīvas tos lieto.

P paladinn1 29.04.2019

В маке всегда готовят без перчаток