Mcdonald's - Higiena

Labvakar , Pretenzija par Jusu paklautībā esošiem darbiniekiem. Faktiski par tiem, kuri tādā uzņēmumā , kā MC gatavo ēdienus, ar rokām /plikam/ bez aizs. Līdzekłiem. Varēja novērot, ka Urbina degunu, pielabo matus, un klientu priekšā pańem salātus , kotletes, ievieto cepeškrāsnī burgermaizites u.tt. Bez šaubām -pretīgi un nepieńemami, nopietnajā organizacijā, kura sniedz pakalpojumus edinašanas sferā. Šodien Atnākot ar gimeni uz restorānu , pasūtot ēdienu un gaidot, pievērsu uzmanību tieši iepriekšninētam faktam vienā no jūsu restorāniem Vienības gatvē plkst. 17:55 uzskatu, ka t.i.nepieņemami !!! Lūdzu informēt mani par jūsu darbinieku rīcības iemesliem. Materiāli saglabāti.

L Lauriks 02.07.2016

''Materiāli saglabāti'' :D

B Baigais Janka 11.07.2016

"nopietnajā organizacijā" - da, labi :) Latvijā McDonalds ir franšīze :) Maltā reģistrēts uzņēmums, kārtējais sia-šmia mumbu-jumbu, kurš ta nu šeptējās pa Latviju, Lietuvu un Igauniju. Nejaukt ar oriģinālo amerikāņu brendu, kas pieejams tikai ASV.
P.S. Par Vienības gatvi neko neteikšu, neesmu bijis, bet par kantori iekš Imantas, Kurzemes prospektā varu izteikties - ar "gatavojošajiem" darbiniekiem viss OK, bet kaut kāda lokālā vadība, tipa, tīmlīdere vai maiņas vadītāja, vai kas nu viņa ir - gan pievērsu uzmanību, ka bez cepurītes, plīvojošiem matiem visu laiku ēdiena gatavošanai garām lēkšoja. Tas tiešām "iekrita acīs". Nu (tfu-tfu-tfu), par laimi ēdienā nekas netika atrasts :)