LV RU
www.sudzibas.lv McDonald's Ēdiena kvalitāte

McDonald's - Ēdiena kvalitāte

Apelsīnu sula bija nenormāli atskaitīta ar ūdeni, garšoja pēc kautkāda citronūdens. Frī kartupeļus pēc garšas varēja saprast, ka cepti atkārtotu reizi un pārcepti. Kartupeļiem pie reizes bija vecas eļļas piegarša kā arī drusku vistas nagetu piegarša, kurai pēc manām domām nevajadzētu tur atrasties, it īpaši kāda galas neēdamā ēdienā. Pirmo reizi ir gadījies tik drausmīgs ēdiens, uzreiz pēc darbinieku maiņas, jo ievēroju, ka strādā jauni darbinieki. Loti neapmierināts un nav vairs vēlmes atgriezties.

13.11.2019

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Atbilde no McDonald's Support Pārstāvja atbilde 13.11.2019

Labdien,
Paldies Jums par sniegto informāciju. Lūdzu, nosūtiet savu kontaktinformāciju mums uz e-pastu, lai varam ar Jums sazināties: [email protected]
Lūgums e-pastā atsaukties uz Jūsu iesniegto sūdzību.

McDonald's

A

Komentāri (9)

M Mego izmeklētājs 13.11.2019

Klasiski es kā gaļas needājs ... nu lamāties gribas ... neinteresē ne tava reliģija ,ne orientacija ,ne galas ēšana neešana apnikuši

"Apelsīnu sula bija nenormāli atskaidīta ar ūdeni, garsoja pēc kautkāda citronūdens." - apelsīnu sulai pielejot ūdeni, tā kļūst par citronūdeni. Pat citronus nevajag!
"Frī kartupelus pēc garsas varēja saprast," - laikam pēc citronūdens dzeršanas pat ar frī kartupeļiem var komunicēt.
"Kartupeliem pie reizes bija vecas ellas piegarsa kā arī drusku vistas nagetu piegarsa, kurai pēc manām domām nevajadzētu tur atrasties," - vajadzēja palūgt, lai to piegaršu noņem nost, ja jau tai tur nav jāatrodas.
"it īpasi kāda galas neēdāja ēdienā." - kā tu zini, ko viņi gatavo dzīvniekiem?
"Loti neapmierināts un nav vairs vēlmes atgriezties." - tikai līdz nākamajai reizei, kad sagribēsies frī "kartupelus".

J Jēkabs Tūns 26.11.2019

ja tev tur nepatīk tad neej tur

Cūkurgailis 13.11.2019

gan jau atgriezīsies, re, Maķītis jau veic izmeklēšanu un vainīgos sodīs

J Jaunkalns 15.11.2019
Man iedeva salmiņu

Man iedeva komplektu ar salmiņu, nepaprasot man vai es to vēlos. Savukārt mcdonalds pašlaik reklamē "vai tev tiešām ir vajaszīgs salmiņš", bet izskatās ka viņi ir aizmirsuši izskaidrot to saviem darbiniekiem.

BondsBonds 15.11.2019

Dziemžēl šī ēdinātāja kvalitāte krīt katru gadu. Neviens no dzērieniem nav dzerams - ūdens.

J Jēkabs Tūns 26.11.2019

ir normāls dzēriens mcdonalda

D Danaiii 20.11.2019
Нарушение санитарных норм

Почему все работники Макдоналдса работают без перчаток? Голыми руками, неизвестно когда мытые, трогают еду. У девушки длинные волосы полностью не были убраны в головной убор. После такой картины сразу пропал аппетит.

J Jēkabs Tūns 26.11.2019

mcdonalda tādas lietas ir MELI

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes