Mcdonald's - Darbs

Darbiniekus pieņem pēc ārēja izskata un personīgas simpātijas. Mani nepieņēma darbā restorānā, jo tur strādā mana kādreizēja paziņa, un, manuprāt, viņa pievērša pie tā visus spēkus. Man pat nepiezvanīja. Iesniegumu rakstīju vēl pavasarī. Kad atnācu jūnijā un jautāju par situāciju< viņi atbildējs, ka darbiniekus jau pietiek. Neticami, ka šogad visi aizēja strādāt tieši šeit.Gribu strādāt savā rajonā nevis braukt kaut kur ar diviem autobusiem. Uz katra restorāna tiek rakstīts, ka viņiem vajadzīgi darbinieki, bet tai pašā laikā neņem. Es jau klusu par attiecību pie darbiniekiem. Jā, nauda ir laba, bet kolektīvs kā mežonīgie dzīvnieki. Koroč neiebildu iet pie tādiem darba dēvējiem!!!

Atbilde no McDonald's Support Pārstāvja atbilde 28.06.2016

Labdien!

Paldies par Jūsu sniegto atgriezenisko saiti. Lai mēs saprastu, kā rīkoties tālāk, lai atrisinātu šo nepatīkamo situāciju, vai Jūs varat, lūdzu uzrakstīt savu e-pasta adresi? Un, lūdzu, norādiet, par kuru McDonald's restorānu ir runa.

Ar cieņu,
McDonald's administrācija

C Chelsey 28.06.2016

Varbūt ir vērts pievērsties darba meklējumiem citās vietās? Viss nebeidzas ar McDonalds.