Mcdonalds

aptīrīja kā mazos zaķīšus, nepārskaitīju kastes un cīnījos pēc iztrūkstošā, bet mani pirms pasūtīja tad iemaisījās dzīvesbiedrs un aiznesa pārdevējai aprīt mērci, jo tāpat nebija ar ko to ēst, lai tad arī tai zaglei tiek...pilnīgi izcūkāts vakars! Skaitiet visu pie kases un pārprasiet 100X, runājiet skaļi un vēl skaļāk un protams pārskaitiet vai pareizi sareķināts.

J

J janai 10.03.2011

Nesaproti, ka paardeveja ari ir cilveeks?
Tur jaastraadaa loti aatri un tas ir cilveeciigi, ka kaut kas kaadreiz sajuuk. Labak jau attiekties pret visu ar naidu un domaat, ka tevi taa gribeeja apcakareet, ka aaarpraats, ja?! varbuut cilveeciigi vareejaat aiziet un pateikt?

Z zarinsjanka 10.03.2011

Iepriekšējam komentātoram! Brīnos, ka tu šajā sūdzībā vispār kautko saprati. Ja tā Jana arī tur šitā buldurēja, tad nebrīnos, ka tā pārdevēja neko nesaprata.

T To Ferratum 10.03.2011

Labākais, ka Janu aptīrija kaut kur Pļaviniekos, a mož ne pļaviniekos, jo viņa pati nesaprata, kur atrodas.Nē varbū tomēr tas nemaz Rīgā nebija.Tad notika TAS.Aptīrija zaķīšu un dzīvesbiedrs lika aprīt mērci.Kaut kas cik noprotu rija, rija un rija to mērci kamēr zaglei pilnīgi izcūkāts vakars.RE CIK JAUKAS BEIGAS>:DSkaitiet naudu un skaļi bļaujiet pie kases!