Mcdonalds

Vispirms, meitene, kura mani apkalpoja aizmirsa ielikt maisiņā kečupu.. labi, tas vēl būtu sīkums, lai gan, ja es maksāju par kečupu, tad tomēr gribētu viņu arī saņemt..Tālāk, viņa mani gandrīz apkrāpa par 2 ls, ja precīzi atceros.Mans ieteikums - vienmēr atveriet maisiņu pie kases un pirms promiešanas pārbaudiet, vai viss ir ielikts un nekā netrūkst..Nav jēgas maksāt par kečupu, mērcēm vai vēl nez ko, ja to nesaņemsiet..Tas pats attiecas uz naudu, ņemot vērē to, ka šinīs iestādēs pārsvarā strādā jaunieši - studenti.. kļūdīties jau var katrs, protams.

D ds 20.09.2006

Man ieteikums - neēst McDonaldā, jo ja jūs būtu redzejis, no kā tas viss ir izgatavots....

? ???? 20.09.2006

??? ??? ???-?? ?????????

R Rixards 26.03.2007

Nav par ko pazeloties ?>!Nu tad neeiet uz turieni kropli!

S shalle 10.08.2009

bļaģj nedirst uz mc donaldu zajebisaa iestaade ;)

A albis 10.08.2009

shalle kaut ko jauc un ir rupja mātīte .

S shalle 13.08.2009

tu ahujel pimpi ar ausīm?? es neko nejaucu man pieprikaljii mc donalds. kas es nedriikstu pateikt to? jebal dolbi (VAI albi bļe šodien viss juuk-kr4 loh) es neesu maatiite jo esmu dzeks. rupjs? vai tad tas ir baigi rupji? zini kas ir tocna rupji? sis teksts "'BĻEĢ PĪZDA APPISTĀ HUJEL BĻE KAD TIKSU TEV VIENREIZ NAHUJ KLAAT KA PISIISU AR GRĀBEKLI NAHUJ SALAUZIISU APAKŠĒJO ŽOKLI"

L latvijasvaldība 11.12.2009

ŠALLE IR DIEVS ES ARII KAROCE BĻE MĒS DRĀŽAMIES ABI UN PISIISIMIES LIIDZ PIEDZIMS KOĻA