www.sudzibas.lv McDonald's Bomzis pie kases un drupačains wraps

Mcdonald's - Bomzis pie kases un drupačains wraps

Visu laiku biju hesburgera klients, domāju pirmo reiz aiziešu pamēģināšu Makdonalda, ienākot iekšā uzreiz redzu smirdīgu bomzi kurš sūta burgeru pie kases, apsēžos un gaidu kamēr bomzis 10 minūtes sagaida savu burgeru un jau parādās liela Rinda. Pasūtīju mcwrapu gaidu savu ēdienu un man neviens viņu neatnesa 15 minūšu laikā, aizejot pie kases skaidroties kur mans wraps viņi man Saka kad man viņš pašam kaut kur jāatrod McDonald’s iestādē un galu galā man viņu iesniedz pie kases aukstu. Iekožoties pirmo gabalu jau jūtu grauzdainus cepumus ar šokolādes piegaršu, paskatījos sastāvdaļas un sapratu kad tur ne cepumi, ne mērces, un tikai vēlāk sapratu kad gaļa veca 2019 gada gaļa no tirgus. Apēdot paliku dusmīgs un pasūtīju burigru, sēdēju savā vietā gaidāms 15 minūtes burgeru sajutu kad veikala ienāca smirdīgs bomžis un sapratu kad man burgeru neatnesa aizgāju prom.

I IdiotuMekletajs 24.12.2022

Edīte laikam burgerus pārēdusies

K Kukule Edite 24.12.2022

Ka tev nav kauna visu laiku rakstit negativi, jadzivo ir mierigi , nesteidzoties un pratigi.

I IdiotuMekletajs 24.12.2022

Es dzīvoju ātri

G Gonzo23 24.12.2022

Neticu nevienam vārdam

Atkal FAKE sūdzîbas

S Samanta D. 24.12.2022

Var būt beigsi šīs nomelnošanas kampaņas?

S Samanta D. 24.12.2022

Kā tev nav kauna pašai visu laiku sūdu rakstīt par uzņēmumiem? nodibini pati savu un redzēsim,kā tev veiksies, . Vari trit prom ar savām fake sūdzībām

A Artūrs Vītoliņš 24.12.2022

Burigra tas laikam ir burgers ar ikriem? ha ha