Mcdonald's - Bojājums

16. Septembri ar ģimeni devāmies uz Mc Donald, kur konstatējam Happy Meala komplekta maizīte bijis diegs. Ejot noskaidrot, kas par problēmu darbinieks piedāvāja vieta jaunu čizburgeru, no kura atteicos. Tad saruna iesaistijas direktors, kura attieksme pret klientu nebija no vislabākajam, nesaņemam pat atvainošanos!
Teicis, ka tas ir neiespējams un atteicas atgriezt naudu, jo meita pusi burgeri apēdusi.
Tiešam loti nepatikami, no sadas attieksmes! Šadam darbiniekam nevajadzētu stradat šāda vieta, ja nemak risināt šādas situācijas. Nerunājot pat par to, ka darkart netiek cimdi izmantoti.

17.09.2019

Atbilde no McDonald's Support Pārstāvja atbilde 18.09.2019

Labdien,
Paldies Jums par sniegto informāciju. Lūdzu, nosūtiet savu kontaktinformāciju mums uz e-pastu, lai varam ar Jums sazināties: [email protected]
Lūgums e-pastā atsaukties uz Jūsu iesniegto sūdzību un norādīt kurā no mūsu restorāniem tas notika.

McDonald's

_ _Barons_ 17.09.2019

Nopietni? TU atsakies no produkta aizvietošanas pret jaunu un saki, ka viņi NEMĀK RISINĀT problēmas? Tu smejies!? Apdomā!.

Joe Rogans👽 18.09.2019

Uztaisi labāk savai ģimenei kādu mājās gatavotu ēdienu, un nemeklē kašķi.

donna b 18.09.2019

Skiet ka darbinieks tiesi mak risinat sadas situacijas, bet Jus gribat apest maltiti, sanemt vel vienu par brivu un vel naudu atpakal! Man ne vienmer patik MacD serviss, bet es apbrinoju tos jauniesus, kas manuprat katru dienu saskaras ar klientiem, kuriem ir neadekvatas pretenzijas.

N Noboby 18.09.2019

Pirms Tu runā par cimdiem, iepazīsties ar higiēnas normām kas tiek izmantotas McDonalda restorānos. Cimdi netiek lietoti lai ietaupītu uz plastmasas atkritumiem, līdz ar to darbinieki ievēro daudz stingrākus noteikumus lai strādātu bez cimdiem. Pazvani PVD un viņi Tev pateiks tieši to pašu. Pat beztabu bija sižets par to, bet Tev varbūt to nesaprast, redzot kā Tu uzskati ka viņi nemāk risināt problēmu

⛔️ 18.09.2019

Padomā pats. Es arī atnāku uz ēstuvi, paņemot līdzi diegu, nopirkšu porciju, apēdīšu pusi, ielikšu tur savu diegu un tad prasīšu atgriezt naudu nevis citu porciju vietā. Interesanti, par kādu idiotu mani tur uzskatīs?Ej pierādi, kuram no mums ir taisnība, man vai tev ar meitu?

⛔️ 18.09.2019

Padomā pats. Es arī atnāku uz ēstuvi, paņemot līdzi diegu, nopirkšu porciju, apēdīšu pusi, ielikšu tur savu diegu un tad prasīšu atgriezt naudu nevis citu porciju vietā. Interesanti, par kādu id.otu mani tur uzskatīs?Ej pierādi, kuram no mums ir taisnība, man vai tev ar meitu?