Mcdonald's - attieksme

Tātad, stāstīšu par darbu McDonalds. neizteikšu konkrēto adresi. taču, problēma ir liela tur strādājot. teiksim tā, es tur strādāju gandrīz 3 mēnešus. viss ko esmu sapratusi ir tas, ka ja Tu neesi "savējais" no kolēģu loka, tad Tu esi nepieskaitāms un slikts. visi viens par otru runā aiz muguras. tas ,protams, tur skaitās norma. problēma nav vadītājā, bet gan menedžeros. Daži no viņiem ir labi, kas tiešām ziņas savu darbu. taču lielākā daļa saviem zemākajiem kolēģiem pārmet visu pēc kārtas, kāpj uz galvas, neuzklausa, dara tiešām ko vēlas un aprunā.
man ir kauns, ka strādāju tādā kolektīvā, kur gadrīz visi ir kā čūskas.
kaitinoši ir tas, ka tad kad es kaut ko izdaru ne tā, tad ir lieli pārmetumi man utml it kā es būtu izdarījusi lielu noziegumu, taču "savējiem" par tieši tādu pašu kļūdu neko nepateiks un vēl pat iespējams palaidīs uzpīpēt, un vēl pasmiesies kopā un paklačosies. vai tas ir normāli?
es nākot uz darbu gribu justies tur gaidīta un atrasties labā kolektīvā, nevis kad kāds/a visu laiku iedomājas, ka ir pasaules naba un var uzvesties, teikt un darīt ko grib. un likt man justies slikti kolektīvā ar katru dienu aiz vien vairāk.
nezinu vai tāda attieksme ir visos McDonalds, taču tik slikti kā ir manā darba veitā nekur neesmu redzējusi.
saprotu, ka darbs paliek darbs ,bet šeit ir negodība, necieņa, "spļaušana sejā" ,vienladzība, kāre pēc kaut kādas varas (kas gan ir jocīgi, tas ir mcdonalds, kāda liela vara tur var būt), un dalīšana starp savējiem un pārējie ir mēsli.
mans viedoklis, tur ir vājprātīga attieksme. nav prieks iet uz turieni.

J janisbulka 29.08.2016

Skolā laikam arī visi abižoja',ka nebija laika iemācīties gramatiku

A Anonīms Ziņnesis 01.10.2016

Seko savai gramatikai labāk. :D

A Anonīms Ziņnesis 01.10.2016

Izklausās pēc Merķeļa ielas mc Donalds. "main station " netiek ievērotas sanitārās normas, standarti, vairākkārt noliktavā esmu redzējis tarakānus. Kad par to paziņoju menedžerim, atbildē saņemu "tas uz laimi " forša attieksme, ne? Bet pats labākais, ka par visām pārbaudēm vienmēr vadība zin priekšlaicīgi, un tad pēkšņi visi sarosās uz dienu lai izskatās, ka viss ir kārtībā. Reāli kauns. Man žēl cilvēkus kas ēd tos mēslus. Gaļas uhc dažkārt pat stundām ilgi stāv.. Vajag tāpat kā Krievijā visus mc Donalds likvidēt no Latvijas teritorijas..

vilshanaas 15.10.2016

piekritu. Gaļja tiešām biezshi stāv ilgi, paliek sausa. menedzeri sev sataisa ar svaigu galju, bet mums darbiniekiem saka, ka fifo jaaizmanto un janjem pirmaa taa gaļa, kurai termiņš mazaaks (logiski, ka taa kura jau sen bija jaaizmet, bet mest aarā nedrīkst, jo tad virutves vadiitajs mūs lamā, bet viņu lamā menedžeris.) Bieži virtuves vaditajs pasaka, ka nevar ņemt salatus no ledusskapja, un tad atnes kaut kādus no kaut kurienes. izrādās, ka atnes tādus, kuriem terminjs beeidzies. Kad brauc parbaudes, tad liek kā durakiem strādāt. katru stūrīti jātīra. a pirms pārbaudem - kā gribi ta strādā.

vilshanaas 16.10.2016

Un forši tas, ka man ir jāstaiga ar cepuriti un prieksautu visu laiku bet menedzeris vai direkotors uz virtuvi var atnakt paliga ar nemazgatam rokām, bez cepures, mati karaaajas un tad gatavo burgerus. Un pec tam mus lamā, ja kāda burgerā atrod matu. kaut gan tie menedzeru mati, jo viņiem nav cepuru virtuvē. šajā iestādē vajag kārtīgu PVD apmeklējumu. tad aizvērs kā to čikenu tagad. pvd vajag ne tikai merķelī bet visos makdonalds.

R Robyn 06.02.2018

Nekas. Poe AcidTehno mūzikas aiziet veca gaļa, ka nemana. Brīnos, kāpēc tik daudzi cilvēki pērk tādus mēslus.