Mcdonalds - Apkalpošana

Neapmierinātību izraisa tas, ka 2009.g. 16.maijā stāvot 15 min rindā, priekšā ieliet kāds apreibinājies džeks un makdonalda pārdevējs viņu apkalpo neskatoties uz to, ka vairāk kārt tiek izteiktas pretenzijas uz to, ka džeks ielīda bez rindas. Ielīdušais iegūst savu pirkumu un iet ēst, kad man vēl papildus jāgaida sava kārta. Izsauktā Menedžere noplāta rokas un pat neatvainojas par savu darbinieku rīcību tikai pasaka, ka pašīem pircējiem ir jārisina šī problēma. Domāju, ka šādā gadījuma minimāla bija atvainošanās un labākajā gadījumā neapmierinātajiem pircējiem bija jāpiedāvā bezmaksas vakariņas.
Bet tā kā restorānā strādā personas, kas nerūpējas par sava uzņēmuma kvalitāti, tad nav brīnums, ka paliek neapmierināti klienti.
Vienīgais labums, ka laikam vairāk nekad neēdīšu LV MCdonalda restorānos "veselīgo" pārtiku.

K

Mamma 17.05.2009

Pareizi Kaspar dariisi! Tikai naudu zin kaast un pretiigus neveseliigus eedienus tigot, a kaada vinjiem kafija??? Traukuudens ne kafija.

. ....kl 17.05.2009

1.Labāk piedzērušos mudaku palaist pa priekšu, nekā lai viņš stāv tev aizmugurē un pūš dvingu.
2. Nu ja tavs vecis ir mīkstais un nevarēja to tipu izmest no rindas, tad...

Mamma 17.05.2009

Vov cik feina apkalposana, nu man tas patiik, zinaashu kur doties peec zacenes .

Mamma 17.05.2009

Varbut iedzerushiem jaunieshiem ir apkalposhana bez rindas, kaa kadreiz maatem ar maziem beerniem un gruutnieceem. Jaapaluudz administraacija izlikt smuk shiltit pie durviim- Iereibushiem un narkomaaniem viss bez rindas.

P pufa 17.05.2009

Pircējiem pašiem jāregulē savas sastādītās rindas.

J Jolipali 17.05.2009

Interesanti, kā tu rikotos pats pardeveja vietā? Vai tu ietu uz konfliktu ar vienu iedzerushu cilveku tikai tapec, ka vienam rinda ilgak japagaida?? Var but chomam nazis kabataa?? Kas ir sliktak: konflikts ar cilveku dzerumaa vai tas, ka tu pagaidiji savu rindu ilgak? Ari es kadreiz esmu kludijies, bet, ja ir tada situacija, tad tev pasham jarisina taa. Ja tev nav dushas vai gribeshanas runat ar to iedzerusho cilveku, tad pardevejiem nevajaga celt pretenzijas. Nav moralu tiesibu! Tev, ja var taa teikt, uzkapa uz galvu, nevis pardevejam un tava izvele: vai nu tu sariko konfliktu ar to cilveku, kas draud parversties kautinjaa ar visam no ta izrietoshajam sekam, vai nu klusee un pagaidi rindu ilgak. Ir vairaki konflikta risinashanas veidi! Panem gramatu un palasi! Un, viens no veidiem, ir mila miera labad palaist to cilveku pa priekshu... Skaidrs, ka tavs EGO tika aizskarts... Nu, tad vajadzeja nekaunigi iestaties vinam pa priekshu un nelaist vinu! Ja tu to neizdariji, kada pardevejam gar to darishana?? Citadak iznak, ka tu no savas puses iespejamo neizdariji, jo, acimredzot, nobijies, bet tev kaut kaa vajadzeja izgazt savu neapmierinatibu un tu to izdariji uz pardeveju, kursh rindaa nestav un kurhs tev pa muti kramet nevar!

N Nepiekrītuautoram 17.05.2009

Autors atradis baigo sūdzību!!!
Labāk ātri lai apkalpo to iereibušo un lai viņš tinās, nekā, ja viņš sāks piesieties apmeklētājiem, nedod Dievs apvemsies turpat uz vietas, vai apgāzīs kko. Tākā es atbalstu pārdevējas rīcību.

W wow 17.05.2009

Jolipali! Piekritu Tev 100%

Mamma 17.05.2009

Es ar vienmer tagad shmigaa tikai tur zaceni pirksu!

U Urla 20.05.2009

Бля, если б у нас на раене так была, полоыина бы резаных ходила(или нет как повезет), половину бы муцсарка искала...

A arturs 21.05.2009

na halavu paaeest gribi tik :D

S saniknotaa 04.11.2011

stulbaa kuce ko tad tu neteici tam muzikam ka tu esi rindaa pirma?
un vel tu pec tam par to ka no bailem apmizies gribi paiku uz haljavu?
zini cik tie nabagie darbinieki tadas mizalas ka tu katru dienu redz?
nozelojamaa lupata