www.sudzibas.lv McDonald's Briesmiga apkalposa

Macdonalds - Briesmiga apkalposa

Menidžere Nadežda. Pie konflikta situacijas rikojās ļoti neprofisonāli. Viņa nepaskaidroja labi visu un uzstāja uz savu. Radās konflikta situācija,kur šī meitene palika pie sava. Neatvainojās un stāstija,cik labs menidžeris viņa ir.Uzskatu šī meitene nav piemērota šim amatam,jo nav spejiga rast kompromisu strīda situācijās un cīnas par savu taisnību. Nekad nēsmu saskarusies ar šādu neprofesionalu darbinieku. Nebiju vienīgā neapmierinātā.

27.10.2018

Atbilde no McDonald's Support Pārstāvja atbilde 29.10.2018

Labdien,
Paldies Jums par sniegto informāciju. Lūdzu, nosūtiet savu kontaktinformāciju mums uz e-pastu, lai varam ar Jums sazināties: [email protected]
Lūgums e-pastā atsaukties uz Jūsu iesniegto sūdzību.

McDonald's

E

N Nikolaas 28.10.2018

To, ka esat neapmierināta Jums jāgriežas pie dzīvasbiedra (es), jeb erotisko preču pārdevēja. Bet vai Jūs justos labāk, ka šī Jūsu minētā meitene sāktu rūgti raudāt un Jūsu priekšā nomestos ceļos?

M militarartco 29.10.2018

Kārtējais pajolis. Tāpēc jau viņa ir menedžere lai tev rādītu īsto ceļu.

а АnvoyT 29.10.2018

Neprofisionăla menidžere...:D

Pacco_al 30.10.2018

Izskatās ka šī "sūdzību rakstītāja" mīl cīnīties par savu taisnību līdz pēdējam un ar visiem iespējamajiem veidiem. Var būt labāk tomēr bija jāapraksta situācija, nevis jāsniedz savi pārgudrie komentār, secinājumi un vērtējumi. Mēs vairs nedzīvojam rašā (Russia) kur var pieprasīt atlaist darbinieku no darba, kurš tev nepatika, vai nepiekāpās. Un arī tas, ko tu tur uzskati, nevienu neinteresē.