www.sudzibas.lv maxsima veikali par iepirkuma ratiniem

maxsima veikali - par iepirkuma ratiniem

biezi ieperkos Maxsima veikala Vienibas gatve protams lai ertak un vieglak izmantoju iepirkuma ratinus,bet kadi vini ir lielaka dala salauzti tur kur liek ieksa 20 centus vai eiro,loti biezi nevar vispar ielikt naudinu jo salauzsts,ir ka ar mokam tomer sanak….sodien gan sanaca ka ieliku tos 20 centus bet kad izbraucu ara ar visiem ratiem un noliku ratus ka vajag vieta ara gan naudinu iznemt nu ne kadi neizdevas…taka nebija laika nodomaju nu labi lai jau paliek nabagaka nepaliksu un aizbraucu,bet cik reizu ir bijis ka ielieku eiro un ja tad vairs nevar iznemt!!!! Un domajams ta ari ir gadijies cik tukstosiem pirceju diena tos ratinus izmantot un ir tiesi tada pasa situacija,domaju ka veikalam ta ratinu nelabosana ir loti izdeviga jo ratinu stumejs dabū otro algu jo zin veikli ka dabut ārā sis monetas un pa dienu cik sanak...

N Nebukadnecars 08.08.2014

Kad beidzot pircējs sapratīs, ka labākais veids neatbalstīt veikalu, preci, zīmolu .. ir to nepērkot, neapmeklējot ? Maxima gadā tīrā peļņa ir vairāki milioni, viņiem vienalga uz tik sikām Jūsu problēmām, tuk un tā zin ka Jūs turpināsiet tur iepirkties!

donna b 08.08.2014

Bet cik liela ir izvele Latvijas iedzivotajam, ja mums ir tikai Maxima, Rimi (cenas augstakas, izvele dazreiz sliktaka), Prisma (tikai Rigaa un cenas pat augstakas neka Rimii), Iki (tagad Mego), kas ir uku bode, nevis veikals. Ar visaugstakam cenam un vissliktako piedavajumu. Es pat nepieminu sikakus veikalinus, kuriem nav konkurentspeju salidzinot ar lielveikalu kedem. Daudz vieglak teikt lai ignore/boikote kadu veikalu, bet ja nav citu alternativu, ipasi iepirksanai blakus majam Stockmanns un Sky ir labs, bet cik cilveki var to atlauties?

K kumins. 03.09.2014

Maksima jau varēja parūpēties par savu lojālajiem klientiem, tie rantiņi biezi vien arī nestumjās visi ritenīši salauzsti utt. Darbiniek arī viņiem vienmēr neapmierināti būtu vismaz bisk bisk algas paceluši, vai kaut kā savādak uzmundrinājuši. Grīdas un sienas ari jau vairs nav tik tīras, biezi vien pat pretīgi iet iekšā!! Peļņa jau viņiem normala, bet kaut kā pašu uzņēmuma prestižu viņi negrib celt