www.sudzibas.lv MAXIMA Veca gaļa

Maxima - Veca gaļa

Maximā nopirku "Ķekavas" vistas stilbiņus, veselus trīs iepakojumus, kuriem derīguma termiņš vēl bija divas dienas. Atnesu mājās, gribēju marinēt un gardi sacept.... Liels bija mans sarūgtinājums secinot, ka gaļa ir veca, visi trīs iepakojumi. To noteicu pēc riebīgas smakas, atverot iepakojumu. Žēl, ka to pamanīju tikai mājās. Mans jautājums ir šāds: Kāpēc Es nevaru ieiet veikalā un droši nopirkt pārtiku, vadoties pēc derīguma termiņa un informācijas, kas norādīta uz iepakojuma? Vai man tagad ir jācilā un jāsmaržo katrs produkts, kuru vēlos iegādāties, tikai nepietiekamas kvalitātes kontroles dēļ maxima veikalos?!?

A arnis999 10.04.2016

vakar nopirku gaļu ceptu - visu nakti vemju!!! iešu uz Pārtikas un Veterināro dienestu rakstīt sūdzību, lai izdrāž pēc pilnas programmas! Visu nakti mokos, nevaru pagulēt - jāvemj!!! maxima kaut viņi nosprātu!! viņiem viss ir vecs, tikai var pirkt preces ar ilgo derīguma termiņu.