www.sudzibas.lv MAXIMA Slikts serviss

Maxima - Slikts serviss

Labdien.

Es 27 maijā xx Maxima pirku karupēļas, salasiju aptuveni 2 kilogram. Kad devos maksat par kārtupeļi man neredzot tika izsisti āboļi kas maksaja ļoti daudz vairak nēka kārtupeļa. Nakamaja diena ieraudziju ček ka esmu samaksajis 3 , 26 eur (ļoti dargi :) ). Vēlak dodos uz maxima xx saharava iela lai paraditu ķļudi un sanemtu naudana atpakaļ bet man atbildeja ka pardevēja viktorija sodien nestrada. Ludzu sakiet kur man dot ček lai atgutu savu naudu. Es kartupēļas varu atdot. Paldies

Kolta 30.05.2018

Ierosinu “karūpēļus “ ieviest ka Latvijas jaunvārdu. Man patīk!

ViktorsMizotājs 31.05.2018

pareizi i

"man neredzot tika izsisti āboļi kas maksaja ļoti daudz vairak nēka kārtupeļa" - pie kases aizsēja acis, jeb kasiere izslēdza monitoru? Un par tik drausmīgu gramatiku, vajadzētu nevis "āboļus" sist!

H Hektors Kode 31.05.2018

?

ViktorsMizotājs 31.05.2018

Daram tā ka tu ned*rs vinam virsū ja? Acīmredzot nopietna problēma un tu smejies par cilvēka gramatikas problēmam? es tavu ābolu tulīt sasitīšu!

ViktorsMīzotājs ir nekaunīgs melis! Pieprasu viņu sodīt par solījumu nepildīšanu (vēlams, ar mūža ieslodzījumu, protams)! Es gaidu visu dienu, kad viņš manu ābolu sasitīs, taču šis melīgais krāpnieks pilnīgi neliekas ne zinis! Neuzticieties šim blēdim.

H Hektors Kode 31.05.2018

Tu būtu kaunējies, ta ir nopietna problema. Man pirms paris gadiem bija liidigzs problema perkot parastos sīpolus tos samaksāju par sarkanajiem sīpoliem. Ko lai saka, diezgan dārgi sanāca.

Sēžu tagad un kaunējos. Man patiešām kauns, ka šādi cilvēki ar attīstības problēmām spiesti dzīvot.

Facepаlm 02.06.2018

Man smādzenis usprāga pec lāsot šīta sūdziba!

Joprojām sēžu un kaunējos, tikai tagad vēl ar smādzeni notašķīts.

D DENMET 29.07.2018

У кассы ВЫ САМИ ДОЛЖНЫ БЫТЬ БОЛЕЕ ВНИМАТЕЛЬНЫМИ! Из-за усталости у кассиров случаются ошибки. Потому что кассиры не роботы, а простые люди. Вы сами виноваты, что в мониторе не углядели ошибку. Учитесь на своих ошибках!

K Kristians.C 04.08.2018

Iemaacies rakstiiit dauvne