www.sudzibas.lv MAXIMA Sapuvuši kartupeļi

Maxima - Sapuvuši kartupeļi

Nopirku jaunos fasētos kartupeļus K. Ulmaņa gatves Maksimā. Atbraucot mājās, sapratu, ka tie ir sapuvuši un/vai ar sabojātas zivs smau un masu. Aizbraucu atpakaļ sūdzēties, jo visa soma tagad smird un ir sūdos, viss kas bija iekšā ir metams ārā. Jāpērk jauni produkti un maskas kā arī soma un maks, ja tos neizdosies izmazgāt. Nauda tika atgriezta tikai par kartupeļiem. Smieklīgi. Par iztērēto laiku un sabojātajām mantām pie vienas vietas. Uz jautājumu ''kas man tagad mazgās somu? '' administratore atbildēja ''mazgāsiet pats! "

28.08.2021

J

D Diana Politiko 09.01.2021
Melīga informācija reklāmā

Viss kārtībā, atrisinājam

S Sudzibas.lv Admin 31.08.2021

I Inese 14.08.2021
Wifi

Esmu neapmierināta, ka veikala vairs nav wifi, lidz ar to nevaru vairs izmantot mobilo aplikāciju.

S Sudzibas.lv Admin 29.08.2021

Good Intentions 29.08.2021

Kas man tagad, kas man tagad. Jūs pats arī mazgāsiet. Gribat mēģināt dabūt kompensāciju par neērtībām, tad vēršaties tiesā.

J johnbald 29.08.2021

Gaidīju vismaz atvainošanos. Nevienā brīdī necerēju uz kompensāciju. Tērēju savu laiku, lai brauktu atpakaļ uz veikalu un informētu viņus par to, ka viņi pārdod veselībai bīstamu preci. Pretī saņemu tikai uzbraucienu.

S sannas 31.08.2021

Par ko atvainošanos? Tev darbinieki iebāza somā sapuvušus kartupeļus? Pienāca un iebāza? Skatīties vajag ko ņem!

G Gulbenietis 01.09.2021

Maximā ņemt augļus un dārzeņus safasētus :D