www.sudzibas.lv MAXIMA Rindas, rindas, rindas...

Maxima - Rindas, rindas, rindas...

Я в шоке!!! Бываю в этом магазине редко, но, как говорится, МЕТКО!!! Эта работающая одна касса.... Особенно после 8 вечера. Очередь состоит из человек 10-15, все стучат по полкам, стенкам... Люди просят второго кассира, им отвечают, что все заняты. WTF???? Начальству по барабану.... Начальство! Сделайте что-нибудь! В Каугури много безработных!!!!!

L Lenko 02.03.2013

Мда, походу во всех максимах одно и тоже, не понимаю зачем делать штук 10 касс если работают из них только 3-4 максимум))

V Vija Ainsone 03.03.2013

par attieksmi.
Maxima, Cēsis, Valmieras iela, svētdiena 03.03.2013 ap plkst.12 dienā, reāli strādā viena kase pie cigaretēm, ne visai ērti izkraut un pēc tam savākt pirkumus, jo rinda, vietas maz. Kase "Mazuļiem" tiek testētas un cenotas smalkmaizītes, pie informācijas kases reizēm arī atļauj samaksāt par preci, bet šodien divas meitenes tā bija iegrimušas datorā, ka pat neuzklausīja "vai šeit varu samaksāt?", bez atbildes, nācās atgriezties vien pie neērtās cigarešu tirdzniecības vietas. Vija