www.sudzibas.lv MAXIMA Papildus depozīta maksa!

Maxima - Papildus depozīta maksa!

Mani ļoti šokē šī papildus maksas depozīts, ko iekļauj veikals ČEKĀ! Es nopērku 4 bundžas alus un man papildus čekā jāmaksā par to 0.40 centi! Un ja es dodos nodot šo taru man jau atmaksā manis samaksātos 0.40 centus un taru nododu par brīvu. Varu iedomāties, ja kāds nopērk visu iepakojumu(24) tur jau uzreiz atdod 2.40 naudiņas! Kapeika pie kapeikas un nauda griežas veikalam, PIRCĒJI sekojiet līdzi saviem čekiem , man šī bija niecīga summa, citam varbūt lielāka! Veikals varētu šo papildus maksu no čekiem izņemt, ne jau visi nodod šo taru par kuru jau samaksājam! Šī sistēma mani neuzrunā! Netaisos maksāt lieki naudu katru reizi!

Good Intentions 09.03.2022

Pirmstam jau maksājam par taru un tagad sanāk maksāt dubultā. Kas maksās man par laika tērēšanu, krāšanu un vēšanu? Ja šitiem parazītiem uztrauktu ekoloģija, tad arī pārējās taras bez maksas pieņemtu.

Good Intentions 09.03.2022

Par to, ka pie kases depozīta pārsteigums arī murgs. Cenā iekļaut un viss.

S sannas 13.03.2022

Cilvēki, jūs no mēness tikko nokāpāt? Vai tās tāds stulbuma paveids? Ir vēl kāds aborigēns, kas neko nesaprot un nezina?