Maxima - Arprac

Es zinu ka ir loti daudz ir cilveki Latvija, kas izvelejusies darbu Maxima, bet reti kurs uzrakstu sudzibu par so drausmiego vietu!Man pazina nostradaja tur gadu(vina bija viens no nedaudzajiem darbiniekiem, kas tur tik ilgi noturejas).Bet tas uznemumam neko nenozime, vini nenoverte darbiniekus, nav nozimes cik ilgi tu tur strada, jo vadiba pieradusi pie biezas kadru mainas un viniem ir attieksme-Nebus tevi, naks vel citi!Menedzeri ir bez izglitibas un runas kulturas, biezi cilveku prieksa blauj uz dabiniekiem, vai tas ir normali?Aprunasana tur ir normala lieta.Jabut gatavam, ka tava brivdiena tev zvanis telefons, kur tevi prasis braukt stardat, jo trukst darbinieku.Ja atteiksies, draudes ar to, ka atlaidis no darba.Sieviesu diena veikala apmekletajam-sievietem davina tulpes, bet sievietem uznemuma vieniem nosplauties!!!Vinas jau laikam neskaitas cilveki...
Ja slimo, tev maksa minimalo un katru dienu zvana uz majam ar draudiem atlaist no darba, ja nenaksi stradat!!!
Pusdienas darbieniekus baro ar edieniem, kam beidzies deriguma termins, nemaz nerunajot par to, ka pirceji tiek mulkoti uz nebedu un perk partiku, kura ir veca.Piemeram vecos cepumus sajauc ar svaigajiem un pardod.No sieriem kasa nost pelejumu un cisinus, ka ir veci, nomazga.Lai nu ka bet tiesam zel to cilveku kas tur strada, jo loti daudziem no vieniem citas iespejas nav.

I

S SS 26.07.2008

Centis Ubele, Pats tiek patasīts par īstu nūģi, ...
Laikam pats to neredz, ...

I Inga 30.07.2008

Jā, lielveikalos grūti, bet vai jūs ietu strādāt mazā veikaliņā ar normālu attieksmi no darba devēja puses ?? neietu, jo tas tacu nav prestizi !! :)) tādā veidā jūs paši veicināt mazo uzņēmēju bankrotus un tad jau vairs nav citu darbu vietu kā lieveikali.

I Ilze 12.08.2008

Man arī izdevās nostrādāt tādā maxima veikalā vienu mēnesi! Tad mani izmeta takā suni! Katru dienu nāk pārbaudes... Kad es atnācu strādāt man paskaidroja, kas man jādara manā darba vietā... Vienā no pārbaudēm atrada ceptas vistas, kuras bija vecas, bet man lika viņas marinēt, pēc tam izcept, nocenot un likt pārdošanā! Kad atnāca pārbaude izņēma visas tās vistas un lika man par tām samaksāt! Veikala vadītāja izlikās ka neko pat nezin!!! Man žēl to cilvēku kuri tā mocās, un es brīdinu jebkuru kurš grib iet strādāt šijā veikalā! Un protams ja jums dārga Jūsu dzīvība, dieva dēļ neko tur nepērciet, lielākais produkcijas klāsts ir vienkārši vecs!!!

L L.I.L. 13.08.2008

Mjaaaa...Maxima reāli iekačaa... XD
Centis Ūbele ir idiots...kāds viņš izskatās...neko jeedziigu vinjš ar izdomaat nevar...Fuhhhjjjj!!!

T toony 22.08.2008

Piekrītu pedējam komentāram. Arī strādāju apkalpojošā sfērā un zinu, ka katrs ir vismaz jāsveicina un jāsmaida, a pārējais izriet no situācijas.

M maira 14.10.2008

Man no Maximas vistām caureja ir.

D Daniela 02.11.2008

Smeiklīgi, jo Centis pats Maximā neiepērkas, bet gan pārsvrā apmeklē Eko-veikaliņus :)

M mise 24.11.2008

ja pilnigi piekritu, jo pati stradaju maxima un atieksme pret darbiniekiem ir sausmiga!Protams ja tu esi pielidejs tad ari atieksme mainas un es tada nebiju un man vajadzeja rakstit atlugumu pec pasu velesanas!Tur jau nevar pateikt ne vienu vardu turi muti un strada tads ir vinu moto!Tas nekas ka pa noliktavan skraida zurkas, ja ieraugi turi muti un aizmirsti ko redzeji citadi atvilks algu!Ko tur dara regulari!
Maxsima ir letais darba speks!Prom tos lietuviesus no latvijas!

A Aisha 24.11.2008

A ko jus domājāt, ka lietuviešiem ļoti interesē Latvijas iedzivotāju labklājība un veselība???? Protams, ka ne vienīgā viņu interese ir iegūt pēc iespējas vairāk naudas ieguldot tajā pēc iespējas mazāk līdzekļu!!!

S Sanita 05.01.2009

Pilnīgi piekrītu rakstītajam! Pati pastrādāju Maximaa... drausmīgi!!!

S semits 05.01.2009

bet kartepelju biezputra bija garshiga...

A agrita 18.03.2009

Nu ja Tev nepatīk Maximas attieksme, tad neej uz turieni, un ko Tu vispār vari sūkstīties? [slēpt]@ Tu tur nestrādā un velns sazin ko var citi sastāstī!!

P peciņa 22.05.2009

MAxima atlaiž savus darbiniekus iepriekš nebrīdinot, tikai pasakot, ka rīt uz darbu vari nenākt. Daudzi šī uzņēmuma vadība ir bez augstakās izglītības, nav kompetenti. Notiek biežas darbinieku maiņas, īpaši tagad, kad darba meklētāji ir uz katra stūra. Kad pārbaudes laiks beidzas, tad darbinieks tiek atlaists.

B Baibucs 18.08.2009

Nu nezinu, nezinu, es pati jau vairāk kā gadu strādāju SIA Maxima Latvija, un nekādu pretenziju man nav, gan kolēģi, gan priekšnieks ir vienkārši lieliski cilvēki :)

I inkognito 18.05.2010

ja.maxima neciena darbiniekus.shmauc un tml////pati stradaju tur, nekada paradize ta nav.attieciba ka pret vergiem.maksat negrib, bet prasa daudz.un tas nepartrauktas parbaudes...murgs.pat tagad, kad Latvija ir krize, neviens negrib tur iet stradat!

E Edijs 26.12.2010

Nu ir gruti! bet ko darit? wismaz pedusi un ar naudu kabata, nu protams ne ar lielu.

D daress 27.05.2012

piekritu visam augstāk rakstītajam ! Rudenī biju iegājusi pajautāt par darba iespējām Maxima veikalā Maskavas ielā 322b - pie datora sēdēja vadītāja, kura pat nesasveicinājās, neaicināja apsēsties, nepajautāja, ko vēlos, bet neapmierināti uzķērca :Что? Pajautāju par darba iespējām, uz ko viņa tūlīt atcirta, ka neviens neesot vajadzīgs un turpināja rakņāties datorā, kamēr es stāvēju šīs, var teikt, skuķes, priekšā, kura man varētu būt meita ! Un man bija zināms, ka šai veikalā ir ļoti liela kadru mainība, tāpēc vēl mēģināju piedāvāt atstāt savu tel., uz ko man augstsirdīgi tika piedāvāts pagaidīt zālē, man tikšot iznesta anketa.Pieklājīgi sagaidīju un paņēmu anketu, kuru, protams, neaizpildīju un nenodevu, jo viņas tālākais liktenis bija skaidrs jau pēc šīs īsās sarunas - uz papīrgrozu...Toties varu izteikt savu sajūsmu un apbrīnu veikala darbiniecēm, kuras vienmēr ir laipnas, atsaucīgas un gatavas palīdzēt !

U User123722p 27.05.2012

Darba inspekcijā ir liels risks ko prasīt. Daudziem darba devējiem ir savi gali, kam viņi maksā noteiktu nodevu.
Savā darbā draudēju griezties pēc informācijas, tak priekšnieks manā klātbūtnē nepakautrējās piezvanīt, it kā savam, , korišam, , .
Sagadīšanās pēc, man arī bija pazīšanās. Vairāk darbā problēmu nav.
Iesaku, - ja jāiet prom, tad ejiet ar mūziku, un augsti paceltu galvu. No dažām darbavietām tā aizgāju, un tagad tur ir cita attieksme pret cilvēku.