Maxima - Arprac

Es zinu ka ir loti daudz ir cilveki Latvija, kas izvelejusies darbu Maxima, bet reti kurs uzrakstu sudzibu par so drausmiego vietu!Man pazina nostradaja tur gadu(vina bija viens no nedaudzajiem darbiniekiem, kas tur tik ilgi noturejas).Bet tas uznemumam neko nenozime, vini nenoverte darbiniekus, nav nozimes cik ilgi tu tur strada, jo vadiba pieradusi pie biezas kadru mainas un viniem ir attieksme-Nebus tevi, naks vel citi!Menedzeri ir bez izglitibas un runas kulturas, biezi cilveku prieksa blauj uz dabiniekiem, vai tas ir normali?Aprunasana tur ir normala lieta.Jabut gatavam, ka tava brivdiena tev zvanis telefons, kur tevi prasis braukt stardat, jo trukst darbinieku.Ja atteiksies, draudes ar to, ka atlaidis no darba.Sieviesu diena veikala apmekletajam-sievietem davina tulpes, bet sievietem uznemuma vieniem nosplauties!!!Vinas jau laikam neskaitas cilveki...
Ja slimo, tev maksa minimalo un katru dienu zvana uz majam ar draudiem atlaist no darba, ja nenaksi stradat!!!
Pusdienas darbieniekus baro ar edieniem, kam beidzies deriguma termins, nemaz nerunajot par to, ka pirceji tiek mulkoti uz nebedu un perk partiku, kura ir veca.Piemeram vecos cepumus sajauc ar svaigajiem un pardod.No sieriem kasa nost pelejumu un cisinus, ka ir veci, nomazga.Lai nu ka bet tiesam zel to cilveku kas tur strada, jo loti daudziem no vieniem citas iespejas nav.

I

D Daiga 18.04.2008

Manu radinieci, kas strādā Maximā Ķengaragā 15. troleibusa galapunktā, nepalaida pat uz bērēm.

J Jam 20.04.2008

Njā Maxima ir viens žuļiku veikals. Riebjas tur. cenšos neiet iepirkties uz turieni.

F fans 20.04.2008

Te pienāktu tāds āksts, kā A****, un teiktu: "Brauciet uz ārzemēm strādāt!"

A Anna 23.04.2008

Piekrītu visam, kas iepriekš rakstīts, jo arī strādāju šajā veikalā.

A agris 25.04.2008

TAPEC KA TUR AUGSHA SEID VIENI PIDARI

D Dita 13.05.2008

Arprats, nespeju noticet kaa var but tada attieksme no darba deveja puses! Bet arii pardeveju attieksme pret pircejiem ir loti slikta, nekad nevar palidzet, uz jautajumiem atbildet ari nevar, apkolposana saja veikala ir loti slikta, ka izklausas viss veikala limenis ir loti zems! Vienigais kas cilvekus piesaista veikalam ir letakas cenas!

L Lāsīte 13.05.2008

Ko par šo visu teiks CENTIS ŪBELE?

J jaja 13.05.2008

CENTIM ŪBELEM varbūt morālas paģiras uznāktu, šo lasot. Bet varbūt arī ne, jo kurš tad meloja un centās iestāstīt ka salātus tur nemazgā.

J ja 13.05.2008

kapec darbinieki nesudzas Valsts darba inspekcija un Partikas un veterinaraja dienesta???

E es 30.05.2008

Kam lai sūdzas - klienti raksta sūdzības pa labi pa kreisi, bet visas problēmas tiek atrisinātas ar aplokšņu palīdzību. Tu pat aiziet nepaspēsi līdz darba inspekcijai, kad vadītājs visu jau zinās un tajā pašā dienā tev būs jāraksta atlūgums, ka vēlies aiziet pēc pašas gribas (arī es tā tiku atlaista). Kāpēc darbinieki tur ir tik neapmierināti? Es strādāju no 7 rītā līdz 1 naktīm, vienreiz dienā ēdu pusdienas, kā iepriekš minēts, pagatavotas no precēm, kurām ir beidzies derīguma termiņš, tas jebkuru cilvēku padarīs īgnu... Ja tev visu darbadienu, kura ilgst 18h, ir jāatbild uz jautājumiem, kas? kur?, kad?, gribot negribot vakarā vēlēsies uz kādu uzgāzt dusmu. Kāpēc cilvēki tur strādā? Tāpēc, ka manā pilsētā tā ir vienīgā iestāde, kur alga ir p[ie 200Ls.

S Sarmīte 03.06.2008

diemzēl ne visi var izvēlēties kur stŗādāt...ja ir mazs ciematiņš, kurā ir tikai veikali, tad jau nav īpašas izvēles kur strādāt, bet bērni tpt jābaro, uz skolu jāpalaiž un vēl pašiem jāpaeed...zheel...

E es... 04.06.2008

Es jums pilnigi piekrītu...

G Garfilds 05.06.2008

Kāds problēma, mūsdienās pastāv tāds lietas kā diktofoni, videokameras u.t.t. ierakstie sarunu ar savu vadību un tad uz darba inspekciju, PVD, tad jau manīsiet rezultātus. Vis ideālaikais piesaistīt presi.

E Eva 05.06.2008

Pilnībā piekrītu visam augstākminētajam. Diemžēl tā ir ķēdes reakcija. Vadība vienkārši pretīgi izturas pret saviem darbiniekiem, tādā veidā visas šīs negācijas arī nonāk līdz klientiem. Protams, klients nav vainīgs pie tā, bet diemžēl kasieris ir tikai cilvēks. Maximas vadība pret darbiniekm izturas kā pret mēsliem. Visās malās meklē, kur atvilkt no algas. Pusdienās baro ar sapuvušām tortēm un gaļām. Paldies Dieva, ka es no turienes aizgāju prom jau sen. Man tiešām žēl to cilvēku, kam nav izejas un kas ir spiesti tur strādāt.

N nona 05.06.2008

Nu ne zinu! pazistu dažus cilvēkus kuri stradā Maxima, un vinjiem nav ne kādu problēmu ar vadību! sanāk ka tava paziņa vienkārsi nemāk strādāt!

A ananaasss 10.06.2008

Centis ir foršs!

L Laine 14.07.2008

maxima ir viss briesmigakais partikas veikals.
es tur censos neiepirkties [slēpt]@

A Annite 15.07.2008

Nezinu, kā ir Maximā, bet teikšu vienu ar tādu attieksmi pret darbiniekiem es esmu sastapusies veikalā Rimi, jo pati tur strādāju un tagad tik dēļ šādas attieksmes eju prom no darba. Strādā kā darba zirgs, bet nekas nav labi, tikai skatās, kur piekasīties. Kamēr es strādāju, mums ir nomainījies gandrīz puse veikala personāla, vai tas ir normāli!! Nost ar lielveikalu patvaļu!! Nost ar visiem Rimi, Super netto un Maximām, pietiek ņirgāties par cilvēkiem!!!

P petrusha 15.07.2008

mne pohuj, kto sdajot kvartiru1.komnatnuju ili 2.komnqatnuju, otvetje srazu vozmu

Z zz 15.07.2008

Есле ты работник T-Marketa вроде там предоставляют жильё