www.sudzibas.lv Maxima Xxx Akropole Slikts serviss, pretīga attieksme

Maxima Xxx Akropole - Slikts serviss, pretīga attieksme

Šodien ar vīru un bērnu iepirkāmies Maxima Xxx Akropole. Protams, cilvēku kā vienmēr pilns, Rindas garas, bērnu kase nestrādā. Saku vīram, ka garajās rindās nestāvēšu, iesim maksāt info kasē. Pieejam, kasiere neapmierināta, nesasveicinās, bija tāda sajūta, ka būtu kaut ko parādā. Bet ne par to.. Novelku maximas karti (man diezgan svarīgi, jo esmu piereģistrēta mazuļu klubā) , samaksāju (summa gandrīz 48€, iekļaujot diezgan lielu daudzumu bērnu pārtiku, par kuru nāk bonusi maximas kartē) un.. Atbraucot mājās, skatos čekā, ka maximas karte nemaz neaizgāja, kasiere, protams arī ne vārda nepateica, ko parasti citas kasieres izdara. Nav jau man žēl to nenopelnīto maximas naudu, bet tieši maximās no kasieru puses paliek arvien prātīgāka un pretīgāka attieksme.

TasEsLV 28.09.2020

Uhh kā mani tracina, tie kuri ieperkas INFO kasē par 48EUR, čakarējas ar savām maximas kartēm, pietam kad visā veikalā ir rindas un tikmēr man ir jāstāv rindā ar vienu ūdens pudeli & bezkontakta karti.

M Monta7 28.09.2020

Ej tad ar vienu ūdens pudeli un savu bezkontakta karti uz narvesenu un nestāvi rindās !

Paradeez 28.09.2020

Ja tu tik lepna, ej iepērcies SKY. Rindu tur nav, tevi, tavu vīru un bērnu tur ātri apkalpos un vēl paldies par to pateiks. nav ko taisīt korķus maximas info kasēs

M Monta7 28.09.2020

Man nekur nav jāiet, lai maxima bērnu kasi ver vaļā, lai tādām lepnajām kā es nav jāiet uz info kasi maksāt. Kam tad domātas tās bērnu kases ? Skata pēc ?

Paradeez 28.09.2020

jā var gadīties arī tā, ka laikā,kad jūs apmeklējāt veikalu, bērnu kase bija slēgta , jo tur,tāpat kā jūs, stūķējās cilvēki ar saviem lielajiem pirkumiem,kuri negrib stāvēt garās rindās, līdz ar to bērnu kases un info kases,zaudē savas priekšrocības,pašu pircēju dēļ

Klients45566 28.09.2020

Monta 7
Vai tik tu negribi iestāties Maxima strādāt par kasieri varesi strādāt bērnu kasē bez pusdienām bez pārtraukuma 12h un nebūs rindas varēsi prasīt paldies karti.
Un tad apskatisimies kāda tu busi laipna nav māksla sēdēt ar bērnu mājās un uz vīra kakla fui eij strādāt bezkauņa.