www.sudzibas.lv Matīss Krāpšana un Izmantošana!

AtrisinātaMatīss - Krāpšana un Izmantošana!

Labdien! Vēlejos padalīties ar savu bēdu stāstu un lai pabrīdinātu citus cilvēkus uzsvars uz sievietēm. Pagajuša gada 2014. Novembrī soc. Tīkla iepazinos ar jauku puisi, kas tur tāds slikts nekas. Sākām draudzēties tikties, likās ja, tas īstais. Pats viņš bija no saldus tas man pat nelikās trauceklis, attiecības virzijas strauji. Vienīga vaina bija taja, ka tas nestrādāja. Bet, es uzskatiju, tuvākajam jāpalīdz. Atbalstiju to mateejali bija reizes kad viņš pats prasija naudu. Izlēmam sākt dzīvot kopā, jo tas ir teicis, ka dzīvo pie drauga vecaki to izdzinuši no mājas... Nestastot kārtīgi iemeslu, beigas uzinaju no viņa mammas, ka tas lodereja, to nosūtija strādat uz zviedriju kur brīvdienas iepazinies ar meiteni notriecis visu pelnito pazaudeja darbiņu. Man teica ko citu, ka visu naudu devis savai māsai m. Sviķei kas itkā slimo ar smagu slimību un tai nepieciešama īpaša aprūpe. Beigas atklājas, ka māsa vesela un dzīva plusa vencpils augstskola stude un ir svārceleja. Att laika 6. Mēn tas necentas pat strādat visu apmaksāju es, sūtiju ari naudu uz konta. Aprūpēju to. Tad vienu dienu pieteicas mūsu kopīga meitiņa:) 27. Ned itka abi gaidijam. Sāka meklēt darbu, jo es uzstāju ka nevar visu laiku ta dzīvot ir jābut izaugsmei. Bija pamata uz ta strīdi bieži. Viņš visu laiku uzsvera, ka uzsakot strādāt atgriezis visu man naudiņu par ko es to uzstureju veicu maksājumus, atbalstīss meitiņu. Bet, te tev bija uzsācis strādat, attieksme mainijās. Attiecību laika uzinaju gan no viņa draugiem un vecākiem, ka viņam ir lielas problēmas ar meliem un citu izmantošana labuma pēc tas sava dzimtaja pilsēta ir izmantojis krāpnieciski uzdzīvojot ne vien vienu cilvēku, iesaistot melos pat savu mammu. Kurai jānes tas kauns. Pēc laika uzinaju, ka tam jau ir vel viens bērniņš ko tas pametis, bet bērniņa mammiņu izmantojis, apzadzis un aizbedzis neatzistot mazulīti. Dotaja brīdi viņš ari beguļo no manis, jo ka divus mēn strāda, kad palūdzu lai tas atgriež solidāri to naudiņu ko devu tam, visu apmaksaju. Uzsvars bija tomēr mums būs bērniņš un ir laiks visu pirkt pūriņam. Tas atbildeja, ka neko nav man parāda un nevar vel zinat vai bernu ko gaidu ir no viņa. Aizbega un slapstas. Atsakas atgriezs naudas summu 1700e melo un vel joprojam turpina mānit cilvēkus. Šī bija pēdeja vieta kur gribeju vērsties. Bet, kādreizs pienāk laiks kad cilvēkus ir jāpārmāca nevēlu nevienam ļaunu. Bet, lai dzīvotu tā vnk nemīlot un tikai lai tevi apgada un izmanto.. Vīr. Pēc dabujot ko varejis pat atteikties no miesīga vel nedzimuša bērniņa. Man žēl tādu vīr. Meitenes esat uzmanīgas, matīss sviķis nepadarīss nevienu sievieti laimīgu, uz svešas nelaimes savu laimi neuzscels nekad. Sargat sevi! Jo nevar zināt ar kādu cilvēku jūs savedīs nākotne.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Es 06.01.2016

Konflikts aizverts un visas puses kas tika iesaistītas taja ir vienojušies un atvainojušas.

E

A Anonymous219 06.06.2015

^^^^ "Gunta. M.M^^^^^

Vai tiešām Oļesja Novožīlova, jeb bijusī Oļesja Jakovļeva?
Tiešām sāksi, jau izmantot citu cilvēku vārdus, lai attaisnotu sevi?

Tava IP adresse, sakrīt ar visiem taviem komentāriem.

''Gunta. M.M'' solidāri.

E Es 06.06.2015

AdminSudzibas.lv!!! Jūs tikko reğestrejaties portāla.

Uzrādiet ziņu saderību un IP.
Paldies.
Kas ir pie manis rakstītām ziņām lai varu saprast, par ko iet runa!?

Jauku Dienu.

G google 07.06.2015

2011 gadā, Lesja -Olesja Jūs vēl figurējat, kā Jakovļeva ok.ru/profile/460155370367, kas notika ar bērniem no iepriekšējām attiecībām( kuri redzami fotogrāfijās)? Kurās mājās tie aug ?Nomainot uzvārdu savādāka neesat kļuvusi. Ķīselim nomainot trauku par medu tas nekļūs nekad.
P.S.www.ogrenet.lv/forums/pasudzeties/nek_pakalp/46421/-arī šis raksts tapis tālajā 2011.gadā.

E Es 07.06.2015

Atvainojiet es no 2008.gada jau esmu bijusi reğ.laulība ar uzvārdu maiņu.
Ceru Jums viss ir skaidrs. Jūs pati sev vārat ķīseli vai ko citu. Un lai kaut ko rakstītu tieši par mani un saistītu ar citu personu viss mazs pārbaudiet info. Jums būs mazmeita, bet Jūs pat neapjautājāties kad ta dzims. Ğimene...
Sekojat sev līdzi, kas Jūs par kundzi bernus atstājāt dzīves skola pati bijāt ārpus LV kad tie bija mazi. Un mani par kaut ko audzinat. Nesmīdiniet mani. Labi. Ejat labāk tālāk ravējat savu dārzu. Un audziniet savus bērnus. Ja vien tam ir laiks. Visu Labu.

A Anonymous219 07.06.2015

Oļesja vai tiešam? Tiešam neslēpi neko?!

E Es 07.06.2015

Tu esi lops Matīss...es uzticejos Tev lai Tu sadzirdi beidzot un saproti un Tu novaza mazu nevainīgu bērnu. Kurš Tev neko neizdarija.
Lai Tikai sevi nomazgātu no mēsliem.

Guli naktīss mierīgi!

E Es 21.09.2015

E Es 21.09.2015

S SHARON77 21.04.2022

Sveika, dārgā, kā tev iet? mani sauc Šarona Ārneta, man ir liels prieks ar jums iepazīties, lūdzu, sazinieties ar mani tieši uz manu privāto e-pastu uz ( [slēpt]@gmail.com ) Man ir kaut kas saprātīgs, ko ar jums apspriest tikai pa e-pastu, un es arī jums nosūtīšu manas bildes, paldies
( [slēpt]@gmail.com )