www.sudzibas.lv Matīss Krāpšana un Izmantošana!

AtrisinātaMatīss - Krāpšana un Izmantošana!

Labdien! Vēlejos padalīties ar savu bēdu stāstu un lai pabrīdinātu citus cilvēkus uzsvars uz sievietēm. Pagajuša gada 2014. Novembrī soc. Tīkla iepazinos ar jauku puisi, kas tur tāds slikts nekas. Sākām draudzēties tikties, likās ja, tas īstais. Pats viņš bija no saldus tas man pat nelikās trauceklis, attiecības virzijas strauji. Vienīga vaina bija taja, ka tas nestrādāja. Bet, es uzskatiju, tuvākajam jāpalīdz. Atbalstiju to mateejali bija reizes kad viņš pats prasija naudu. Izlēmam sākt dzīvot kopā, jo tas ir teicis, ka dzīvo pie drauga vecaki to izdzinuši no mājas... Nestastot kārtīgi iemeslu, beigas uzinaju no viņa mammas, ka tas lodereja, to nosūtija strādat uz zviedriju kur brīvdienas iepazinies ar meiteni notriecis visu pelnito pazaudeja darbiņu. Man teica ko citu, ka visu naudu devis savai māsai m. Sviķei kas itkā slimo ar smagu slimību un tai nepieciešama īpaša aprūpe. Beigas atklājas, ka māsa vesela un dzīva plusa vencpils augstskola stude un ir svārceleja. Att laika 6. Mēn tas necentas pat strādat visu apmaksāju es, sūtiju ari naudu uz konta. Aprūpēju to. Tad vienu dienu pieteicas mūsu kopīga meitiņa:) 27. Ned itka abi gaidijam. Sāka meklēt darbu, jo es uzstāju ka nevar visu laiku ta dzīvot ir jābut izaugsmei. Bija pamata uz ta strīdi bieži. Viņš visu laiku uzsvera, ka uzsakot strādāt atgriezis visu man naudiņu par ko es to uzstureju veicu maksājumus, atbalstīss meitiņu. Bet, te tev bija uzsācis strādat, attieksme mainijās. Attiecību laika uzinaju gan no viņa draugiem un vecākiem, ka viņam ir lielas problēmas ar meliem un citu izmantošana labuma pēc tas sava dzimtaja pilsēta ir izmantojis krāpnieciski uzdzīvojot ne vien vienu cilvēku, iesaistot melos pat savu mammu. Kurai jānes tas kauns. Pēc laika uzinaju, ka tam jau ir vel viens bērniņš ko tas pametis, bet bērniņa mammiņu izmantojis, apzadzis un aizbedzis neatzistot mazulīti. Dotaja brīdi viņš ari beguļo no manis, jo ka divus mēn strāda, kad palūdzu lai tas atgriež solidāri to naudiņu ko devu tam, visu apmaksaju. Uzsvars bija tomēr mums būs bērniņš un ir laiks visu pirkt pūriņam. Tas atbildeja, ka neko nav man parāda un nevar vel zinat vai bernu ko gaidu ir no viņa. Aizbega un slapstas. Atsakas atgriezs naudas summu 1700e melo un vel joprojam turpina mānit cilvēkus. Šī bija pēdeja vieta kur gribeju vērsties. Bet, kādreizs pienāk laiks kad cilvēkus ir jāpārmāca nevēlu nevienam ļaunu. Bet, lai dzīvotu tā vnk nemīlot un tikai lai tevi apgada un izmanto.. Vīr. Pēc dabujot ko varejis pat atteikties no miesīga vel nedzimuša bērniņa. Man žēl tādu vīr. Meitenes esat uzmanīgas, matīss sviķis nepadarīss nevienu sievieti laimīgu, uz svešas nelaimes savu laimi neuzscels nekad. Sargat sevi! Jo nevar zināt ar kādu cilvēku jūs savedīs nākotne.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Es 06.01.2016

Konflikts aizverts un visas puses kas tika iesaistītas taja ir vienojušies un atvainojušas.

E

A Alexa 31.05.2015

Paldies par bridinajumu, tomer doma labak par savu berniņu - viņš ir vissvarīga persona tagad tavā dzīve, un ja bus puisis -audzina ta ka viņš bus godīgs cilveks un ists virietis neka Matiss. Nedoma ka visi virieši ir tadi- atradisi savu milestibu un tevu savam berniņam! Diemžel tagad tu varbut tam netici, bet bus cienīgs tevi labs virietis.

T trakotais 01.06.2015

lops nevis vīrietis

Latviešu tautas 01.06.2015

Alexa! Dzīvosim - redzesim! (c) Redzesim kad pie Jūms atbrauks vairak neka 700 arab, niggeru un pareja melna sērga no Afrikas. Domaju ka krievi Jūms tuvak par ģimenes locikļiem tad bus... Un Jūs pertiķus par MŪSU naudu barosiet!

O Oleee 01.06.2015

Un arī meitenēm, varbūt netaisīt bērnus tik ātri, dzīvojam tādā laikā, kad izsargāšanās nav tik sarežģīta lieta. Katrs dabū pa nopelniem. Īpaši, ja topošais tēvs pat nevar uzturēt bērnu. Te nu ar galvu jādomā abām pusēm. Par to Matīsu, dabūs savu ja turpinās šitā, vajag tādus perdeļus pulicēt! Ne viņš vienīgais te tāds! Pretīgi, ka tādi eksistē un vēl taisa bērnus. Un sievietes arī - neesam tik naivas!

A Azik99 01.06.2015

Meitenei jau arī nav visi mājās, ja ar tādu idiotu vispār pinās. Nu kur prāts, tas pamuļķis jau pats sevi nevar uzturēt, kur nu vēl ģimeni. Bet pēc teksta spriežot, kas tur var būt...

E Es 02.06.2015

Saustarpējs konflikts ir beidzies. Viss atdots.

Latviešu tautas 02.06.2015

Ari nepiedzimto? И девичья невинность? Девственность восстановила?

A Alexa 02.06.2015

Vladlatu- Dzivosim redzesim, pagaidam Latvija nav afrikaņu un arabu begļus, un valstij japadoma ka pabarot savus trucigus, kur nu vel 700 bezpajumtniekus?

N nopietns 02.06.2015

Nesaprotami, pazīstami sešus mēnešus tas ir rupji rēķinot, 4ned*6mēn.=24nedēļa pazīstami, meitiņai 27nedēļas, man matemātika klibo vai jārēķina citādi?, Strauji un teiktais "itkā abi gaidījām?", jā ko var sagaidīt. Meitene tev 16, 18 gadi, vai 40 kad gribas visu nokavēto paspēt? Vai šis būs pirmais bērniņš?, ja pirmais ok-kontracepcija sveša lieta, bet ja otrais vai trešais, tas gan nebūtu piedodami..

E Es 02.06.2015

Beidziet Lūdzu rakstīt.
No 2014.6.Novembra mes esam jau bijuši kopa...
Paskaidroju Konfliktu izrunajam un izsmelam.
Viss. Punkts!

G google 02.06.2015

visiem interesē, kas ir tā nabaga apkrāptā meitene, Meitene draugos figurē zem vārda Lesja Novožilova, 27gadi bildēs redzama ar meitenīti, ieejot saitā http://ok.ru/profile/460155370367, profils izveidots pasen 2011g. tur ši pati meietne figurē kā Lesja Jakovļeva, caurskatot bildes redzema gan bildēs ar docenka, gan moj sinocek, gan vēl mazu ķiparu bildes. Dažas bildes dublējas ar draugiem.lv tātad var pieņemt, ka tā ir viena un tā pati persona. Pameklējot caur māti googli varam atrast tādu pašu sūdzību lapu dzimtās pilsērtas Ogre, http://www.ogrenet.lv/forums/pasudzeties/nek_pakalp/46421/, citāti ar laiku un datumu no ogrenet.
Sveiki, gribēju pabrīdināt tos, kas izīrē dzīvokļus. Uzmanieties no Oļesjas Jakovļevas. Viņa ir krāpniece.

piekrāptā, 2010-10-06 20:40:37
ja piekrapto interesē vēl citi piekraptie no šīs personas tad vari painteresēties policijā, 22 gados trīs berni, viens jau atņemts, , nu ko var gribēt, februārī tiesa par krapniecību, ta ka vel viens iesniegums tikai pasliktinas, ja bērnus nevis dzemdē bet vnk razo deļ pabalstiem, , atstaj vienus 1.10 men un otram tagad jau 10 men, auklee viens otru divana kastē, dzivoklis atnemts par īres nemaksašanu, tas ir dzīves stils kādu apkrapt, žēl to mazo

nu ko, 2011-01-10 15:10:36 nu tas ka viņa ar mati ir aferistes un zagles lai paliek uz viņu sirdsapziņas, tik zēl ka dzemdē bērnus un pa vienam pamet, , 22 gados jau trīs, viens jau adoptets, ja cilvēki pažēlo bernus, tas nenozīmē ka viņi ir japzog, un vēl tās runas ka ne diega galu svesu neņemtu, man tadi cilveki ir pretīgi, lai dievs ir vinu soģis

GUNTA, 2011-01-31 15:59:27

nu ja juus esatt tik lētticīgi, es neesmu vainīga, , uzdirst man visiem, un dzemdešu kaut 10 un darīšu ko gribēšu, , man ar gribas dzīvot siltumā un eiro remonta un ko ja man nav naudas, tad vismaz pa pāris menešiem iekartošos un dzīvošu forši

olesja, 2011-02-15 10:52:13

Kas par Olesju uzrakstija????????????????????? man ir uzradusies dvinju masa???? iepazisimies???????
Inta, Gunta..vai ka jus tur sauc...kaunaties... :D:D:D:D:D:D:D:D ja nerakstu es...tad sakat shadus meslus rakstit, ko atbaltitaju trukst lai jus pazelotu... ja vel reizs redzesu ka no mana vardo ko raksti... zinu kur tavs ipasums atrodas...tie ir draudi.SK...tad pieradi...ja kas tam notiek... juku jums dienu... ;) un ja, pastastiet ka gribejat izreikinaties ar maniem berniem, neviss ar mani... ko tad teiks...CILVEKI, jus esat nozhelojamas. ja esmu parada, bet nekad un neko neesu zagusi, apnicis shos meslus lasit. Seklas kucec.

koooooooooooooooooo!!!, 2011-02-17 13:58:40

un lai man piedot rupjumu svesi cilveki, ja naudas delj, ka saka apkrapu, izskrapu, un zagu bet policija neraksta zinojumu man parmet. Ejiet uz policiju, ja jusu pashu meli nebeigsies, es busu ta kas rakstis zinojumu, par apmelosanu, un neslavas celsanu... un mana privata dzive un mani berni Jus nemazs neskar. Sekojat sev lidzi nevis citiem apmazgajot kaulus. Gunta, ja esi tik pervekta, ka tev panesas slepties istaba, kad tava draudzene, manu mazu bernu kuram nebija 10.men izmest sala araaaaaa... man stastit talak... domaju cilvekiem butu interesanti, to butu paklausities, bet es neesu tu..un nevazasu tavu vardu un neturpinasu... summa nav liella un tuvakaja laika, noreikinashos, ja tev nebutu iebildumu pa dalam.

P.S, 2011-02-17 14:19:02

secinājumus izdariet paši, reizēm cilvēki mainās, maza varbūtība tomēr pieļauju, ka stāsts Divas Lotiņas reizēm nav pasakas vai izdomājums, bet vai tas attiecas uz šo gadījum?. Info iegūts legāli, visa informācija iegūta ierakstot vārdus Google meklētājā, ja šajos rakstos ir meli, vai fotogrāfijas ir safabricējums, lūgums vērsties pret šo saitu administratoriem, vai dzēst dubultos profilus

draugos figurē zem vārda Lesja Novožilova-, Oļesja Novožilova

Latviešu tautas 03.06.2015

pagaidam Latvija nav afrikaņu un arabu begļus
=============================
ВРЁШЬ! Съездий в Даугавпилс или хотя бы в Огре! В Даугавпилсе целый Центр беженцев, полный негров, а в Олайне уже лет 25 содержаться курды, на содержание которых тратятся не малые суммы!

valstij japadoma ka pabarot savus trucigus
=============================
Для государства это не является приоритетной задачей: ему главное поднять финансирования потешных вооружённых сил, генералам важнее получить и прикарманить средства из госбюджета!

N nopietns 03.06.2015

opā, esmu mēms, veči nu ir laiks saturēties kad šādas staigā apkārt, tur jau arī ir jāmūk, lai piedod man, daiļās būtnes, es arī muktu ja uzzinātu visu šo!
Lietotājs ar smieklīgs gimenepirmajavieta 2015?Meitenes smukas bet vienādas kā divas ūdenslāses.nu meitene

O omggg 03.06.2015

UZHAS. AUTOREI TAK PAT 6 KLASES NAV, PEC RAKSTIIBAS STILA.
ANALFABEETU DEBILO GIMENIITE, PIEDZIMIS TAADS PATS...MJAA...LABAAK LAI TAADI NOSITAAS...AR BMW.

O omggg 03.06.2015

pilniba pievienojos V.Debilovam .
sitos baltos merkakus vajag salaist ar melnajiem merkakiem, lai izsiikst debilo geens.

N nu nu8 03.06.2015

orangutanu limenis

G google 03.06.2015

viens raksts par Matīsu Sviķi ir jau izņemts, laikam gimenepirmajavieta, nepatīk lasīt patiesību par sevi

G google 03.06.2015

jā pārcilvēciskas spējas konfliktus prot uzsākt, un pēc tam mēģināt atrisināt nesaprotot no kura gala to darīt,

piekrāptā, 2010-10-06 20:40:37

GUNTA, 2011-01-31 15:59:27

olesja, 2011-02-15 10:52:13

koooooooooooooooooo!!!, 2011-02-17 13:58:40

P.S, 2011-02-17 14:19:02

G Gunta.M.M 06.06.2015

Labdien! Gribēju uzsvērt, ka Ogrenet.lv runa ir par citu meiteni.
Es biju tā, kura publicēja konkrēto rakstu, ar mani jau sazinājās attiecīgās personas un lūdza komentēt šo situāciju. Ir izveidojies liels pārpratums un tajā tiek iejaukti nevainīgi cilvēki.
Uzskatu, ka pirms jebkādas informācijas publicēšanas, jāpārbauda tā ticamība. Pie savas sūdzības nepievienoju ne bildi, ne personas apliecinošus datus. Palūgšu nepublicēt un nesasaistīt svešas personas ar manu rakstu.

Ar cieņu.
Gunta.M