Matemātikas skolotāja. - Tukuma 2. vidusskola

Vēlētos izteikt sūdzību par Tukuma 2. vidusskolas matemātikas skolotāju Olgu Antuli.
Mācījos pie viņas 3 gadus un tie bija moku pilni gadi. Pretī neko runāt nevarēja, jo bija skaidrs, ka 100% matemātikā tad būsi nesekmīgs.
3 gadus pacietu viņas pazemošanu un klausījos cik stūlba es esmu. Apsaukāties un morāli aizskart viņai padodas.
Bija doma iet uz policiju, jo vienkārši to vairs nevarēju izturēt. Iet pie tāfeles tas bija murgs, jo jau zināju kas mani sagaida.
Biju apsaukāta dažādos dzīvnieka, kā piemēram, kaza, ute, utt.
Tāpēc priecājieties tie kas NETIKA pie viņas mācīties, jo tā nav učene, tā ir ...

K

B Bernamate 17.10.2011

Bezsmadzenu radijums, garigais kroplis, dzemdibu kluda, nabags izdzimtenis, mate turejusi kajas plati, bomzis, mauka, zaglis-sadi ir GUSTAVA atzimejusi savus milos skoleninus

S sarma 21.10.2011

Nulto stundu taktika GUSTAVAS stundas turpinas-no rita pl 7 ar kadu klasi tiek iznemta jauna viela un par to pasu temu 3-4 -5-6 stundaa tiek uzlikts parbaudes darbs par nulles stunda iznemto vielu, tatad uzrakstit to darbu sekmigi var visi tie, kas piecelusies pl 6 un Gustavai par godu pl 7 piedalijusies rita stunda.Secinajums-gribi but sekmigs pie vinas-pl 7 esi skola.Viss notiek pec vinas plana un prata, tas nekas, ka oficiali pl.7 stundas neparadas.un ta tas notiek vismaz 2-3x nedela, ari pamatskolai.Gustavai likumi neeksiste. Vai tas ir normali, ka bernam jacelas agrak par vecakiem???

S Stulbums 21.10.2011

Uz Skolu katru ritu braucam no Darziniem kopa ar savu bernu.Ta nu sanak, ka berns ir skolaa jau pec pl 7 un klusinam sez tumsajaa koridori pie savas klases durvim gaidot atnakam klases audzinataju, tacu pec viena rita, kad nikna tante( Lasi-GUSTAVA) bernam no rita sablavusi virsu, ka mans berns sez zeme, ka ir vecaku pamests tusaja koridori, vina no ritiem raud, jo negrib atkal satikt Kjercoso, nikno tanti, kura valka skolotajas vardu...Berns macas pamatskola.

* ****** 21.10.2011

Tik daudz negatīva ir uzrakstīts par šo skolotāju! Gribu jautāt, vai tad šai skolai nav direktora? Nu tak ejiet pie direktora, visu stāstiet, lūdziet palīdzību.Ja nelīdz-jāgriežas skolu valdē, vai pat ministrijā.Vai varbūt pašvaldības tagad kontrolē skolu darbu? Protams, es īsti to hierarhiju nepārzinu, bet ja gribēsiet, noskaidrosiet.Tikai neatļaujiet kropļot savu bērnu psihi.Šī skolotāja nav vērta, lai bērni tā ciestu.Jūs, kas to zināt, bet klusējat un atļaujat šai skolotājai strādāt un kropļot bērnus, piedodiet, bet esat slikti vecāki.

E Elīna 21.10.2011

Mācījos arī pie šīs kundzes A. Gustavas, varu teikt tikai to labāko. Laba, izpalīdzīga skolotāja. Man pie viņas bija ideālas atzīmes, mēs lieliski sapratāmies, atradām kopīgu valodu un kad runājām ar viņu, tad aprunājām dažus skolēnus un smējāmies par tiem, par to cik tie ir stulbi un nemācās. Tā jau ir, nemācās un runā pretim. Es viņai pat palīdzēju kārtot klasi, kārtot skolēnu darbus. Ļoti laba skolotāja, tikai žēl ka 25.vsk nemācos, jo viņa tik tiešām ir īsta matemātikas skolotāja. Kaut viņa pildītu savu darbu vēl ilgu laiku, jo skolēniem ir jānovērtē tas, ka tiem ir šāda skolotāja, jo lai necer uz kaut kādu porno aktrisi...

E Esesesseseseseses 21.10.2011

Elīna, Tu maz izlasīji, ko pati esi saraxtījusi, jeb vnk pohujā tik raxti: Mācījos arī pie šīs kundzes A. Gustavas, varu teikt tikai to labāko.

Nedod Dievs manu bērnu skolotāja nosauktu par kropli, vaj izdzimteni vaj vēl kautkādi! Saprotu, ka ir stress ar tik daudziem sīkučiem, bet tas neattaisno apvainojumus bērnam!

P panda 23.10.2011

taisnība- A. Gustava ir stingra un viņai patīk nolikt skolēnus (5 gadus pie viņas nomācijos)
bet tajā pat laikā viņa pieradina savus skolēnus pie disciplīnas un iemāca domāt, censties un izprast...
tagad jau esmu šo skolu pabeigusi, bet man vēlaizvien no viņas ir bail :D
par tām nulstundām 7 no rīta- tās bija mocības, bet arī savs labums tajā visā bija.
kā cilvēks viņa man nepatīk, bet nezinu citu skolotāju, kurs panāktu tik labus rezultātus

V Vienkarsimate 25.10.2011

Pazistamais zurnalists Karlis Sreips tika sodits par vardu KAZAS-ar ko apvainoja meitenes radio dzivaja etera, bet pa visam ne sen vins pat televizija tika atlaists no darba par vardu-MAUKA...Nesaprotu, cik ilgi Gustava vares braukt ar muti virsu visiem, Cik ilgi vina vel tiks godata un cienita, Kapec so tiesam vulgaro un patalogisko sievieti vel tur skola?Cik ilgi vel visa skola turpinas no vinas baidities un vinas prieksa klanities???

V Vecaki 01.11.2011

Manas draudzenes delu 5g garuma si Gustava nodirsa no galvas lidz ...Vins Gustavas acis bija zaglis, jo kaut kad matematikas stundas laika vinai bija pazudusi nauda un uz reiz aizdomas krita uz so puiku, jo raugi.vins klase bija visnabadzigakais...Gustava loti ienist cilvekus, vecakus, kas dzivo nabadziba.atlaujas nestradat un radit bernus...Gustava varda RADIT vieta lieto loti prastu vardu...Ta tas turpinasjas, lidz puika so skolu pameta...

R Raita 01.11.2011

Pikritu, Gustava visai biezi klases prieksa nirgajas par berna sociolo izcelsmi, nabadzigakos pazemo, bet pati lielaas, ka vinai ir viss: masina, maja, LOOOTI gaudz naudas, tik nezinu, kapec vina to dzen galva manam bernam.Laikam vecuma marasrms.

E ES 04.11.2011

Da zee-bee ta GUSTAVA!!! del vinas atkal visa gimene celamies pirms pl 6, lai berns pl 6 45 butu skola!!! Neaizbrauksi, tad ieliks VIENS, aizbrauksi un telosi, ka neguli, ieliks DESMIT!!! Taktika bez variantiem!!!Tas nav brivpratigas konsultacijas, bet gan piespiedu stundas, kuras liek atzimes!!!

N Natalija 10.11.2011

mes piedaram pie Krieviem, bet macamies latviesu skola, Gustava diezgan biezi saka loti aizvainojosus vardus musu adrese.Neviens Gustavas stundas nelieto krievu valodu, bet man majas atnakot no berna nav jaklausas pazemojums, kurs izteikts matematikas stundas laika pazemojot mus-krievus.Gustava ir beskauniga.

H Hes 10.11.2011

Pasakat kads ko labu par vinu, kaut vai-kaa vina un cik prasmigi piesedz bastotajus, uz citam stundam iet maz skolenu, bet pie gustavas 100% apmeklejums

H Hesam 10.11.2011

Hesam, mulkibas!!! Ka Gustava nodrosina so apmeklejumu? Citas skolotajas godigi atzimee, kas ir stundaa, kurs nav.Gustava neliek n burtus, ipasi savai klasei, vina loti rafineti piesedz kavetajus un bastotajus, ipasi ja jus protat vinai piebraukt, Gustava liek tikai atzimes, pie vinas tacu ka PSRS-politieslodzito nav.

P PUISIS 11.11.2011

ANAS GUSTAVAS untumus vajdzetu vinai palidzet risinat-vajdzetu sai bernu drazejai uzsutit virsu kadu vecuku.vinai ir izteiktas VECMEITAS sindroms

X X 21.11.2011

Kapec Gustava soda un dala skolenus pec tautibas?Pec drebem?Pec apmeriem?Si greiza audzinasana turpinas.

3 3x2 21.11.2011

Piekritu X --Si SIEVIETE tacu nevienam nevar paiet garam, nepamacot un neuztaisot.tas jau nekas, ka sikajiem vina noko nemaca, bet uztaisit, uzbraukt, uzkurdit vecakus-ta ir skolotajas ikdiena.Cik ilgi vel vina tiks tureta saja skola ka tads rejejsuns.

V Vita 21.11.2011

Marita Trušina arī iet Antules pēdās. ...

R Renaratetis 22.11.2011

Gustava Jauta matematikas stundaa-Kapec tev tik lielas krutis?vecajai skolotajai liekas, ka meitene rij hormonu preperatus?//atkal ko nesaprotu.kads skolotajai un vinas macamajam prieksmetam ar to sakars?

M Mamma 28.11.2011

nesaprotu, kada jega piespiedu olimpiadei, ko riko Gustava.vinas pasakumaa obligati japiedalas visai klasei? Kapec? Aizej tur un atsedi ? sanem 10 ...Agrak tacu no katras klases gaja uz Olimpiadem labakie skolnieki, tagad Obligati iet visi Gustavas skoleni.Pat Krievu laika olimpiades parstaveja labakie.Nav skaidra sis skolotajas logika.Visi atcu nevar but matematiki