Matemātikas skolotāja. - Tukuma 2. vidusskola

Vēlētos izteikt sūdzību par Tukuma 2. vidusskolas matemātikas skolotāju Olgu Antuli.
Mācījos pie viņas 3 gadus un tie bija moku pilni gadi. Pretī neko runāt nevarēja, jo bija skaidrs, ka 100% matemātikā tad būsi nesekmīgs.
3 gadus pacietu viņas pazemošanu un klausījos cik stūlba es esmu. Apsaukāties un morāli aizskart viņai padodas.
Bija doma iet uz policiju, jo vienkārši to vairs nevarēju izturēt. Iet pie tāfeles tas bija murgs, jo jau zināju kas mani sagaida.
Biju apsaukāta dažādos dzīvnieka, kā piemēram, kaza, ute, utt.
Tāpēc priecājieties tie kas NETIKA pie viņas mācīties, jo tā nav učene, tā ir ...

K

T tātasvarētubūt 05.09.2011

Laikam jau skolotājas no Latgales puses tādas ir. Lai cik daudz jau gadu pagājis, nevaru aizmirst Staņislavu Brenču no 25. vidusskolas. Cik daudziem bērniem dzīves samaitājusi.

Z Ziga 05.09.2011

Samierinies! taja pasa 25vidusskola vel tagad strada astondesmitgadiga Anna Gustava-tadi pazemojumi, apvainojumi.draudi japacies, ja gribu but sekmiga...katru ritu pl 7 ir nulstundas un pamegini tik neierasties...Vina palaizz netikai muti, bet ari rokas.Visi skoleni vinas prieksaa ir niecibas, ari no manas klases meitene aizgaja prom no skolas.

D Daina 05.09.2011

Es Gustavu piecietu 3gadus.matematika man gaja slikti, tapec Gustavas acis biju mauka, ta tika saukta ari mana mate, un mums vina klases prieksa sutija pataisno uz Caka ielu...Ta ari nekad nesapratisu, ko vinai nodarija mana mate.

R reaalists. 05.09.2011

Tu kaza pati saki, ka gribējās runāt pretī, sorry, učeņu pusē neesmu, bet arī tavs viedoklis ir greizs, jo, ja tev 10 mēnešus būtu jāiet uz skolu, un katru dienu jāstāv priekšā 150 skolēniem, no kuriem 50% viņu nodirš, un vēl skolotāji pelna līdz 200 latiem, tā ir smieklu nauda, par to, ko viņa dod skolēnam, lai tu varētu būvēt pats savas karjeras kāpnes. Vai tu uz šo būtu gatava..? -Nē, tādēļ učuki mums ir jāpaciešs, jo mums ir 10X vieglāka dzīve, nekā viņiem!

A Aiga 05.09.2011

Ari manu dziivi sii anna Gustava sabojaja.Lai dabutu 4 matematikaa-biju spiesta mazgaat vinas kafijas traukus un puceet klasi, klausiities pazemojumus un draudus

M Mara 05.09.2011

Ak..mans dels macijaas 25.vidusk. un kas, taa "Gustava" veel tur ir???Vinai vajadzetu parbaudities pie psihiatra!! "20 gadi jau pagajushi bet atceros shito atriebigo sievieti! Visi jau nevar buut Einshteini! Manu deelu apsaukaja un pazemoja...raustija aiz matiem.. Nu nekas, ar tadiem nerviem vina vai nu veezi dabuus jeb trakaa maajaa dziivi beigs! Ko vinai arii no sirds noveelu!

M Mamma 07.09.2011

Mana meita pie Annas Gustavas mocijas 4gadus, kamer* pierada* pie vecas skolotajas mantkarigaa stila.lielibas.pazemojumiem...Vina biezi lielijas, cik vina bagata, cik veseliga, ka celoties 4, no ritiem skrienot un needot.Savu privato dzivi zinaja visa klase. Meitenes neviena nebija vinas milules, bet gan ielenes un padauzas.stundas bij vienas rupjibas.nirgasanas un audzinasanas...dazkatr matemetika vispar izpalika, jo Gustavai ir tendence blaujot paraudzinat jebkuru.. tik rupju, perversu skolotaju 75 gadu vecumaa nebiju dzirdejusi...Tatad vina vel strada?

T tetis 07.09.2011

Nesatraucies, vinai jau ir astondesmit un vina vel audzinas tavus mazbernus! Vinas sapnis ir nomirt klases prieksaa...Nu, ta bus neaizmirstams skats, nabaga ta klase, kam tas bus jaredz!

A Agnesa Jansone 11.08.2023

Tas bija mana sapnis redzēt viñas pēdējo stundu

C Citamamma 07.09.2011

Jaa, Gustava ir loti atriebiga.Vecaku greeki piemeklee tagad muusu bernus! Loti pretiga un perversa skolotaja, kas pilnigi ignoree skolotaja eetiku

S Skolnieks 07.09.2011

Mes visu zinam par Gustavu, par vinas rupeklibam, izlecieniem un pazemojumiem.tacu mums ir jakluse, ja reiz gribam but sekmigii stundas un examenos

J Janka 07.09.2011

Vai taisniba ka vina skola vel tirgojas ar alkokolu?????????????????gadus 10atpakal vinas skapisos bija pilns ar pudelem un kada izvela tur bija!!!

K kaadasme1tasmaate 07.09.2011

Ari mana meita pec skol Gustavas stundaam bija tuvu nervu sabrukumam, blausana, pazemokumi, lamu vardi vaardi gan man kaa vecakam- gan veltiti tie bija ar klases audzinaataajai...meita saaka bastot Gustavas stundas, tad arii skolu, kamer 12, klasi naacaas pabeigt 62vidusskolaa.Tas nav normali, ka psihiski slimas skolotajas del mums bija jaamaina skola...bija loti saapigi, mana meita vel tagda spiesta arsteties pie neirologa.

K kre 07.09.2011

praktiski visi komentāri viena autora darbs.

V vards 08.09.2011

"Pretī neko runāt nevarēja, jo bija skaidrs, ka 100% matemātikā tad būsi nesekmīgs."

Vai tad skolotājiem pretim drīkst runāt? Ja jau tu esi tik gudra, ka vari iebilst skolotājam stundas laikā, ko tad tu vispār skolā dari, laid pa taisno uz augstskolu :D.
Bet par publisku aizskaršanu, ja vien paši nav vainīgi, vajag vecākiem ar skolas direktori izrunāt, par dotās skolotājas ieņemamā amata atbilstību. Bieži vien mūsdienu "zelta bērni" provocē skolotājus uz sānsoļiem, lai vēlāk varētu paņirgāties :(

R rojs2 08.09.2011

Mums aŗi skolā bija dažas raganas ne skolotājas, bet es neteiktu, kas tas ir man "dzīvi sabojājis", vismaz ne tā, lai par to ārdītos vēl tagad, kad skola pabeigta un man ir jau augstāka izglītība par šīm vecajām skolotājām, kas savulaik sūtīja mani uz gateri strādāt, jo man arī nepadevās matemātika. nu cilvēki... neajag jau pārspīlēt ar šādu personu mūžīgā rēga ietekmi.

X XXX 08.09.2011

Mans puika reiz bija ieradies skola netiram biksem.kops ta laika Gustavas stundas vins ir bomzis.vai skolotajai ir tiesibas ta saukt bernu visas klases prieksa.vai tada sakara drikst piedraudet vinam ar nesekmigu atdzimi?

R Rojs3 08.09.2011

Matematikas skolotajas draudi ir arpus saprata(ko var gribet no 80gadiga cilveka)tacu gala visiem vina uzdavina 4 (ipasi ja proti piebraukt ar kukuliem) un iemaca vina labi.

I Inspektors 09.09.2011

Beidziet apcelt veco mammu!!! Ierakstiet.nofilmejiet vinas uzbrukumus un ejat pie skolas vadibas ar pieradijumiemun tad var iet tacu vel talak.

M Mate 09.09.2011

Skolotajas GUSTAVAS visatlautibai tiesam nav robezas.Piekritu, berni biezi ir rupji un agresivi.bet vai tadai ir jabut Skolotajai?

R rojs2 09.09.2011

nu, cik es zinu, tad mūsdienās, kad bērniem ir tiesības un tiesības, skolotājs nemaz nevar neko tādu atļauties, bērns pasūdzas mācību daļai un tad ir cauri ar to skolotāju.