Matemātikas skolotāja. - Tukuma 2. vidusskola

Vēlētos izteikt sūdzību par Tukuma 2. vidusskolas matemātikas skolotāju Olgu Antuli.
Mācījos pie viņas 3 gadus un tie bija moku pilni gadi. Pretī neko runāt nevarēja, jo bija skaidrs, ka 100% matemātikā tad būsi nesekmīgs.
3 gadus pacietu viņas pazemošanu un klausījos cik stūlba es esmu. Apsaukāties un morāli aizskart viņai padodas.
Bija doma iet uz policiju, jo vienkārši to vairs nevarēju izturēt. Iet pie tāfeles tas bija murgs, jo jau zināju kas mani sagaida.
Biju apsaukāta dažādos dzīvnieka, kā piemēram, kaza, ute, utt.
Tāpēc priecājieties tie kas NETIKA pie viņas mācīties, jo tā nav učene, tā ir ...

K

M Mate 09.09.2011

Tu Roj, laikam neesi no Kengaraga un nezini, kada vara ir sai azbesta vecenei.Par vinu zin itin visi skolaa, tacu visi baidas=skoleni, vecaki, liekas ari skolotaji

M Mate 09.09.2011

tu Roj, laikam neesi no Kengaraga un neesi gajis cauri sis azbesta skolotajsas macisanai.Visi no vinas baidas=berni, vecaki, skolotaji

S Skolnieks 09.09.2011

Pie Gustes ir dzelzaina disceplina, vinas stunda ie pilnigs klusums, vinai neviens preti neudrosinas runat, tiko kads to megina tas tiek nospiests, protams, veids ka to izdara skolotaja ir pilnigi nepienemams un neatbilstos.

P papus 10.09.2011

GUSTAVA ir apbrinojama vina nav slimojusi gadu desmitus, ta vien liekas, ka vina suuc enegiju no jauniesiem, kaa vampirs.vinas speks vinas gados ir nedabisks

B bijusiskolniece 10.09.2011

tik rupju, nekulturalu skolotaju sava izglitibas cela nebiju sastapusi.Divaini, ka vel vina nav atlaista no darba...maca gan vina labi.

N nomalas 10.09.2011

Bet Gustavas skolēniem vismaz ir labi rezultāti centralizētajos eksāmenos un olimpiādēs - atšķirībā no citiem dažādu priekšmetu skolotājiem 25. vidusskolā, kur ar normālām atestāta atzīmēm eksāmenā saņem D un E līmeņus, piemēram, angļu valodā.

B bijusiskolniece 10.09.2011

Piekritu, ka GUSTAVA labi iemaca, bet veids kaa vina to veic-tas nav pienemams, bet to jau arpuse neredz.Pati daudz ko majas neizstastiju vecakiem, kas notiek Gustavas stundas, cik stundas vispar nenotiek, jo vinai, luk ir privatstundas.kada ir skolotajas valoda, Neticu, ka skola ir tik zems limenis anglu valoda, tas neizklausas pec patiesibas

S Statistikis 10.09.2011

Cik zinu-tad devitas klases skoleni vislabakos rezultatus uzradija tiesi anglu valoda, bet matemtikas eksamena rezultati bija vissvakakie-un tiesi devitie macijas pei Annas Gustavas. To tacu var vienkarsi noskaidrot...

M mja 10.09.2011

Par tavu limeni var spriest pec tavas rakstitprasmes. Pec virsraksta punktu neliek. Redzams, ka neviens no prieksmetiem tev nav padevies, Kristinit. :(

R rojs2 10.09.2011

Nē, es patiešām neesmu no Ķengaraga. Tikai es arī strādāju skolā diezgan ilgi pirms aizgāju darbā uz augstskolu. Tāpēc mani vienkārši izbrīna, cik liela ir atšķirība starp skolām, jo tajā, kur es strādāju, šāda skolotāja izlidotu ar kājām pa priekšu.

M Mate 11.09.2011

Musu GUSTAVA rulle pari visam, vina savos cienijamos gados nebaidas ne no kaa, bet no vinas raustas visi un vina ir NEAIZVIETOJAMA, ta vismaz liekas vinai pasai, tapec var atlauties pilnigi visu.

B BIGs 11.09.2011

Teikšu godīgi, viņa ir simpātiska.

N nomalas 11.09.2011

Ha, ha, ha... Sūdzība ielikta par Tukuma 2. vidusskolu, bet jūs te cepaties par 25. vidusskolas skolotāju. Ko bāžaties te ar saviem stulbajiem komentāriem. Ja gribat sūdzēties... uzcepiet savu sūdzībiņu...

N Noieksas 12.09.2011

Savos 80gadoz musu Gustava tiesam ir skaista, eleganta, gerbjas ar sjiku, staiga labako firmu apavos, krelles svadz lidz vederam, un vina vel brauc ar savu Mersiti!!! NEVIENAM netikt vinai lidzi!!!

R Rojs3 12.09.2011

Tikkai no mutes sai skolotajai lec krupji un naak par bernu galvam, lidz nonak lidz vecakiem... auto un slils nav raditajs, ja pazemots un aizvainots jutas berns, un ja ipasi tas notiek klases prieksaa.

B Bijusaskolenamamma 12.09.2011

Menejais pec 10.klases bija spiests atstat skolu tiesi skol Gustavas pazemojumu del..Zel...Brinos, ka vinu Gustavu vel tur skola...Kapec vecaki kluse??? Vienkarsi ciena so sirmo daamu

M Mara 12.09.2011

Gustava...kaa Lenins...muuzham dziivs!!! Amen!

V Vilusies 13.09.2011

Dazas dienas atpakal vina mums macija #matematiku#, ka vinas speeks vairs nav riita skriesanaa, bet gan nuujosanaa un, jo agrak, jo kvalitativak!!! Stundu sarakstaa bij matematika

N Nesaprasja 13.09.2011

Rigas 25, vks stundas sakas pl 8...nesaprotu, kapec manam bernam sorit atkal bija jaiet uz 0 stundu pie Gustavas pl 7??????? taa tas ir jau kuro gadu.Neaiziet??/ tas nozimee dabut 1 vai nv...Vai GUSTAVAI ir tiesibas REGULARI ielikt nulstundas un sodit tos, kas iet uz skolu pl 8-kaa ir stundu sarakstaa???

T Toreaalists 14.09.2011

Reaalist! Par psihi un psiholoģiju tev vēl būtu jāpamācās un jāizglītojas! Spriežot pēc taviem vārdiem tas nozīmē to, ka visiem skolotājiem tādiem būtu jābūt, jeb, ja visi tādi būtu, tad tam ir attaisnojums, jo skolotājiem redz ir grūta dzīve.
Bet jautājums, vai visi tādi ir?- NĒ !!!

Kāpēc ir skolotāji, kam ir vēl sliktāki dzīves apstākļi tomēr tādi nav? Tātad šeit tikai un vienīgi paceļas profesionālisma jautājums !!

Elementārs piemērs, pieņemsim, - ja tu no koka proti izgrebt fantastiski skaistas figūriņas, tad tu to proti un tagad vai tev kāds par to samaksās vai nē, tu sliktāk to pat gribēdams nevarēsi izdarīt. Tātad maksā tev algu vai nē, daudz vai maz, tu izdarīsi vienmēr tik labi, cik tu proti. Un to sauc par speciālistu!

Bet kad amatu ieņem cilvēks, kas to dara vienīgi naudas pēc, tad pēc laika šādiem cilvēkiem, iespējams priekš viņiem psiholoģisku traumu rezultātā, izveidojas psihes traucējumi un traucējumi uzvedībā!

Tātad pie vainas nav nedz apstākļi, nedz mazā alga, bet gan šeit, lasot šīs sūdzības, var tikai teikt to, ka skolotājiem ir psihes traucējumi, traumas, kas izpaužas uz skolēniem.
Par pretimrunāšanu- ja kāds tevi zākā, tad gribi negribi, katram, arīdzan skolēnam ir tiesības ko par to pateikt un to tad arī sauc par pretimrunāšanu.

Šie skolotāji ir ar steigu jāsauc pie atbildības, ir par to jāziņo rakstiski vairāku skolēnu un to vecāku vārdā sākumā direktoram, jāuztaisa ar mobīlo telefonu balss ieraksti un pēc iespējas vēl jānofilmē šī skolotāja izdarības, ir jāgriežas pie mēdijiem, avīzēm, žurnālistiem, TV, tāpat arīdzan šie ievāktie materiāli un direktoram adresētās vēstules kopija jānosūta, iepriekš sazvanoties ar amatpersonu un zinot tās vārdu uz kultūras un izglītības ministriju.

Šeit rakstītāji, neesiet slinki, rīkojieties! Mēs dzīvojam mūsu zemē un ja ne mēs, tad kurš gan cits te rūpēsies par kārtību ?!