Matador riepas - Riepas

2011 gada pavasarī Wess salonā Berģos Rīgas-Siguldas šoseja 2 iegādājos lietotu auto Toyata Corolla. Kad mašīnu pirku tai bija tikai ziemas riepas salonā laipni piedāvāja pie viņiem iegādāties vasaras riepas. Vaicāju vasaras riepas par saprātīgu cenu man ieteica ka par 50 ls gabalā labas esot Matador firmas riepas labi iegādājos. Kad pavasarī braucu mainīt riepas izrādījās abas priekšējās ir cauras . Ilgi noņēmos lai atgūtu naudu. Tagad nesen braucot pa Latviju man uz ceļa gaisu izlaida priekšējā riepa takā neiesaku iegādāties riepas Matador un vēl Wess motorā

2 2012 27.06.2012

Wess salonā Berģos Rīgas-Siguldas šoseja ...
Ja 3 gadus esmu kliente - esmu ļoti apmierināta ar salona darba kvalitāti.
Visus "braķus ' aizvietoja bez aizkavējumiem un strīdiem.
Var būt vienkārši nepaveicas.

B Bellezza 28.11.2013

Man bija līdzīga pieredze, īpaši ar attieksmi. man arī piedāvāja matador, bet par cik, nebiju dzirdējusi - labāk neņēmu.

Nācās es meklēt citu vietu, kur iegādāties riepas. Ne gluži dārgo galu, bet tomēr jaunas.
Tad man kolēģis ieteica Auto Plus. Viņiem ir divi veikali, bet es apmeklēju tieši to, kas ir uz Brīvības. Cenas labas un attieksme tāpat.
Man gan vajadzēja ziemenes un es nopirku Sailun. Lētas un diezgan labas.
Mājas lapā - http://www.hankookmasters.lv/lv/riepas/ viņiem visas riepas ir norādītas un par cenu arī var runāt atsevišķi. Un man kā sievietei visu apskaidroja, paskaidroja, nekādu problēmu!